Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie dziala klaw. i mysz

26 Paź 2005 23:03 959 2
  • Poziom 12  
    Witam! Podlaczalem kabel zasilajacy do stacji dyskietek gdy komputer byl uruchomiony i zle wsuwajac wsuwke od zasilania zaiskrzylo sie i komputer sie wylaczyl.Teraz po wlaczeniu windows dziala ale ani klawiatura ani mysz nie dziala.Mam pytanie w zwiazku z tym czy uszkodzila sie plyta glowna?
  • Spec od komputerów
    Jak nie dziala klawiatura i mysz, a poza tym komputer dziala , to uszkodzil sie "kawalek" plyty glownej. Ktory? zalezy czy urzadzenia sa ps2 czy usb.
    Jezeli na portach PS2 nie ma napiecia, to sprawdz bezpieczniki. Jezeli jest napiecie lub wymiana bezpioecznikow nie pomaga to kup klawiature i mysz na usb.
  • Poziom 12  
    Dziekuje koledze PLATON za podpowiedz.Klawiatura i mysz sa na PS/2 Poniewaz nie jestem oblatany w naprawach plyt glownych, a zajmuje sie naprawami telewizorow to prosilbym kolege jeszcze o podpowiedz gdzie szukac tych bezpiecznikow na plycie i mniej wiecej jak one wygladaja? Plyta jest stara i chodzi na procesorze 450MHZ.Nie pamietam teraz jej sybolu bo dostalem tego kompa ale cos bylo w oznaczeniu M-6 , ale nie jestem pewien i jesli potrzebny jest ten symbol to sprawdze tylko musze przepiac monitor bo nie dysponuje dwoma. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC!

Dodano po 36 [minuty]:

blu napisał:
    Dziekuje koledze PLATON za podpowiedz.Klawiatura i mysz sa na PS/2 Poniewaz nie jestem oblatany w naprawach plyt glownych, a zajmuje sie naprawami telewizorow to prosilbym kolege jeszcze o podpowiedz gdzie szukac tych bezpiecznikow na plycie i mniej wiecej jak one wygladaja? Plyta jest stara i chodzi na procesorze 450MHZ.Nie pamietam teraz jej sybolu bo dostalem tego komputera ale cos bylo w oznaczeniu M-6 , ale nie jestem pewien i jesli potrzebny jest ten symbol to sprawdze tylko musze przepiac monitor bo nie dysponuje dwoma. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC!
    Juz znam oznaczenie plyty: P5M3-A+rev:1.01