Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung c3592 jak wgrać system

gruktel 13 Jul 2021 13:21 231 5
    gruktel

Level 32  
    Jak w temacie samsung c3592 do wgrania pl menu 9szt problem taki dysponuje z3x ale za chiny nie mogę telefonu połączączyć telefonu z programem.

Kombinacje typu
    1 plus 3 i podepnij usb
    9 i podepnij usb
    1 i 2 i podepnij usb
    5 i 8 podepnij usb
    wciśnij * i podepnij usb

te kombinacje nie dzialają

Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób jak to połączyć lub ewentualnie czy posiada ktos jakis downloader do tego.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    RPAS
    Level 26  
    Witam na gsmhosting masz wszystko odnośnie tego modelu.
    gruktel

Level 32  
    Czytałem wątki ogladalem filmiki na youtube i dalej nie mogę połączyć na gsmhosting też czytałem jak wiesz jak go zbutować to daj znać.
    RPAS
    Level 26  
    Podają aby go z komunikować należy wyciągnąć baterie przytrzymać klawisz (volume down) i włożyć baterie wtedy zapodajesz kabelek usb , bateria na full naładowana. Ale ten fon chyba nie ma bocznych klawiszy mogę się mylić. Na ogół kombinacja klawiszy; wcisnąć i przytrzymać klawisze 1 + 2 i podłączyć kabel USB, ma działać.
    gruktel

Level 32  
    Też to czytałem bocznych klawiszy nie ma.
    Akombinacja 1 plus 2 i podpinasz usb nie działa.
    blahfff
    Level 39  
    Generalna zasada jest taka, ze wyjmujesz baterie, trzymasz dowolne 2 klawisze (np 1 i 2, * i # itp), podlaczasz kabel i szybko baterie. Do tego trzeba miec odowiedni sterownik wczesniej zainstalowany.

Pobierz sobie USBLogView to bedziesz wiedzial, czy w ogole cos ci wykrylo bo urzadzenie potafi sie pojawic doslownie na chwile i zniknac jesli brakuje wlasciwych sterownikow i program nie zlapal od razu telefonu.