Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uniwersalna płytka rozwojowa Fusion dla mikrokontrolerów PIC

ghost666 19 Jul 2021 00:04 660 1
 • Uniwersalna płytka rozwojowa Fusion dla mikrokontrolerów PIC
  MikroElektronika (Mikroe), firma zajmująca się rozwiązaniami wbudowanymi, która radykalnie skraca czas rozwoju, dostarczając innowacyjne produkty sprzętowe i programowe oparte na sprawdzonych standardach, zaprezentowała płytkę Fusion for PIC v8, oferując uniwersalną obsługę mikrokontrolerów PIC, dsPIC, PIC24 i PIC32 w jednym module. Płytki rozwojowe Fusion są idealne do szybkiego prototypowania i są wyposażone we wszystko, czego inżynierowie potrzebują do tworzenia najnowszych urządzeń elektronicznych.

  Przeprojektowany od podstaw zestaw Fusion for PIC v8 zawiera gniazda SiBrain. SiBrain to nowy uniwersalny standard dla kart z mikrokontrolerami, zapewniający dużą elastyczność w zakresie projektowania systemu wbudowanego. Na płytkach rozwojowych Fusion for PIC v8 znajduje się również pięć gniazd dla płytek peryferyjnych w standardzie mikroBUS „Click”, co umożliwia użytkownikom wypróbowanie ponad 1000 różnych urządzeń peryferyjnych, dostępnych na takich modułach. Standardowe gniazda wyświetlacza są również istotnym elementem, gdyż zapewniają wybór spośród czterech różnych rozmiarów pojemnościowych i rezystancyjnych wyświetlaczy dotykowych TFT.

  Płytki Fusion integrują również Codegrip, pierwsze na świecie narzędzie ułatwiające debugowanie poprzez Wi-Fi. Wbudowany debugger i programator Codegrip USB-C obsługuje obecnie ponad 1640 różnych mikrokontrolerów i umożliwia rozwój i uruchamianie systemu w niebezpiecznych środowiskach lub odległych i niedostępnych miejscach.

  "Aby zaoszczędzić czas inżynierom systemów wbudowanych, Mikroe stworzyło wiele płytek rozwojowych Fusion dla różnych architektur mikrokontrolerów, aby programiści mogli wybrać produkt, który idealnie pasuje do ich projektu” komentuje Nebojsa Matic, dyrektor generalny Mikroe. „Fusion for PIC v8 obsługuje całą gamę mikrokontrolerów PIC firmy Microchip. Konfiguracja i dostrajanie są proste i intuicyjne, a płytki są zaprojektowane tak, aby zapewnić wciągające wrażenia podczas opracowywania projektów, które umożliwiają projektantom dostarczanie wyjątkowych wyników w jak najkrótszym czasie”.

  Płytki rozwojowe Fusion for PIC v8 to solidne, kompaktowe i trwałe rozwiązanie do prototypowania. W zestawie znajduje się również moduł zasilacza, który został starannie zaprojektowany, aby stabilizować, filtrować i rozprowadzać energię do systemu bez zakłóceń. Obsługiwana jest szeroka gama źródeł zasilania. Płyty są dostarczane z darmowymi, dożywotnimi aktualizacjami z nowymi mikrokontrolerami.

  Aby uzyskać więcej informacji o płytach rozwojowych Fusion for PIC v8, odwiedź oficjalną stronę Fusion for PIC v8.

  Źródła:
  https://www.eeweb.com/mikroes-universal-fusion-development-board-for-all-microchip-pic-microcontrollers-equipped-with-everything-developers-need/
  https://www.mikroe.com/fusion-for-pic-v8

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 10446 posts with rating 8804, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • Altium Designer Computer ControlsAltium Designer Computer Controls
 • #2
  victoriii
  Level 17  
  Z tego przynajmniej PIC32 jest kompletnie martwy.