Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

2 kwestie samsung ue40f6640ss

Zdzisiek2023 20 Jul 2021 09:28 534 14
    Zdzisiek2023
    Level 4  
    1. Moc nominalna 122 a typowa 61. Jest to wyższe niż nawet mant gdzie nominalna 75 a typowa 45. Co jest powodem? Czy to funkcja 3 D tak dodaje zużycia? Ta seria tv jest bardzo cienka. Nie powinna dużo zużywać. Jest wifi i tuner sat. Wiadomo że tuner sat zasilanie dekodera to może być do 20 W. Ale przecież tuner c albo t tez zużywają. WiFi mam chyba cały czas włączone bo jak na smartfonie na yt kliknie ikonę to mnie łączy. Da się to czuwające wifi wyłączyć?
    Nawet typowa moc 61 wyższa jak tanich 45W
    2. Chciałbym naprzemiennie oglądać kablowe i satelitarne programy. Teraz muszę przełączać kilkustopniowo pilotem np z tvp1 cable na BBC sat. Jest sposób na szybsze? Cos w stylu dedykowanego przycisku albo ulubionych z obu źródeł?
    3. Co z patentem ambilight philips po 2020? Będzie u innych? Szukam nawet systemu oddzielnego ale z kamerką ambilight.
    GanCegall
    Level 37  
    Zdzisiek2023 wrote:
    samsung 40ue6640ss

Jakiś dziwny model
    GanCegall
    Level 37  
    fera2 wrote:
    Chyba jest coś takiego (UE40F6640SS):

Jest także UE40H6640S , co mamy zgadywać? obowiązkiem autora jest wklepać poprawnie model TV.
    Zdzisiek2023
    Level 4  
    40ueF6640ss. Zauważyłem u mnie i na prezentacji na yt że w rogach ciemniejszy. Czy to wynika z technologii edge led? Ponadto jakby takie szare plamy ale słabe np na białym. A na czarnym jakby jasne ale też słabe. Wszystkie tak mają?
    GanCegall
    Level 37  
    Zdzisiek2023 wrote:
    40ueF6640ss

Jesteś pewien modelu?
    kazikszach
    Level 35  
    Zdzisiek2023 wrote:
    40ueF6640ss

Autor dalej idzie w zaparte, że jest taki model.
    Małe litery i poprzestawiane z cyframi, a telewizory są oznaczane dużymi literami.
    Zdzisiek2023
    Level 4  
    Ue40f6640ss
    GanCegall
    Level 37  
    Zdzisiek2023 wrote:
    Ue40f6640ss

Wyjątkowy uparciuszek :-) :

kazikszach wrote:
    telewizory są oznaczane dużymi literami.
    maksar
    Level 27  
    GanCegall wrote:
    Wyjątkowy uparciuszek

Przecie zaczon zdanie z wielkiej ltery. :D
    krakarak
    Level 40  
    Moderator - 10 postów o literkach...
    GanCegall
    Level 37  
    krakarak wrote:
    10 postów o literkach

Czyż nie są ważne? Aby coś rzec, trzeba wiedzieć o czym mowa.
    krakarak
    Level 40  
    Koledzy, wystarczyło przeczytać #1 a potem jego 2-krotne zmiany, by zorientować się, iż autor sam nie wie czego chce - pisze coś o mocy TV, o cieniach na YT, o edge, 1 przycisku, oglądaniu treści raz stąd raz stamtąd oraz przyszłości ambilight dostępnego z kamerką... Patrzy na nazwę TV i ni w ząb nie może jej poprawnie przepisać... Może pisze bloga sam dla siebie?... To niech sobie skrobie.
    Koledzy, są inne tematy gdzie można pomóc, gdzie jest jasno określony problem.
    maksar
    Level 27  
    krakarak wrote:
    Koledzy, wystarczyło przeczytać #1

To też.
    Quote:
    W dziale obowiązuje tylko: netykieta i unikanie rozmów o polityce i religii. Czyli dział dla relaksu
    krakarak
    Level 40  
    Aby było jasne - nie chciałem nikogo umoralniać i prostować. No, ale jak relaks to relaks i luzik 😀👍