Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat 92r Diesel

albino 27 Oct 2005 12:03 1226 5
    albino
    Level 24  
    Witam,mam problem z tym cackiem,na wylaczonym zaplonie jest pobor pradu ok13amper,po wyjeciu bezpiecznika nr21 jest ok 2A te dwa ampery to sklad bezpiecznikow nr 1,3,7,8 moze ktos wie od czego jest tych 5 bezpiecznikow i ile powinno byc poboru w tym passacie,nie ma zadnych dodatkowych urzadzen oprocz fabrycznych.
    cjr
    Level 21  
    Ściągnij sobie schemat i będziesz wiedział.
    albino
    Level 24  
    Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz i pomoc,jak masz tak odpowiadac to lepiej zachowaj ta wiedze dla siebie.
    cjr
    Level 21  
    A jakiej odpowiedzi oczekujesz??? Poprowadzenia za raczkę? Przecież wszystko jest na schemacie. Skoro potrafisz mierzyć pobór prądu to możesz też sprawdzić na którym bezpieczniku jest największy, wtedy patrzysz na schemacie(albo w instrukcji) za co on odpowiada. I to jest najszybszy sposób. A max. pobór prądu na wyłączonym zapłonie poniżej 100 mA i nie tylko w passacie.
  • Helpful post
    Heroses
    Level 24  
    Zacznij drogą dedukcji.
    Na początek sprawdź przekaźnik świec żarowych czy przypadkiem się nie przycina później kolejno
    Alarm jeśli go masz
    Radio najlepiej na czas badań odepnij
    alternator odłącz zacisk B+
    rozrusznik.
    jaki opis na skrzynce ma bezp o którym mówisz??
    albino
    Level 24  
    cjr wrote:
    A jakiej odpowiedzi oczekujesz??? Poprowadzenia za raczkę? Przecież wszystko jest na schemacie.

Nie potrzebuje zeby ktos mi powiedzial w ktorym miejscu jest zwarcie tylko za co odpowiadaja bezpieczniki, bo nie mam schematu ani klapki od bezpiecznikow z napisami.Pomyslalem,ze zanim znajde schemat(w moim chodzacym jak żółw necie)ktos bedzie wiedzial co to za bezpieczniki,ale coz...problem rozwiazany,bezp. nr 21 to zapalniczka i centralny zam. i to byla glowna przyczyna,w bagazniku byly przytrzasniete( lewarkiem) przewody ktore dochodza do pompki od c.z. ,a pozostale bezpieczniki to poprostu banal,nie zauwazylem wlaczonych sw.pozycyjnych.Dzieki.