Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WV Crafter 2018, radio: MIB2 - znaczenie kolorów w złączu ISO

tomaszdnb 24 Jul 2021 23:15 690 4
    tomaszdnb
    Level 2  
    WV Crafter 2018, radio: MIB2 - znaczenie kolorów w złączu ISO WV Crafter 2018, radio: MIB2 - znaczenie kolorów w złączu ISO WV Crafter 2018, radio: MIB2 - znaczenie kolorów w złączu ISO WV Crafter 2018, radio: MIB2 - znaczenie kolorów w złączu ISO

Panowie witam wszystkich, jestem nowy na grupie. Proszę Was o opisanie pinów złącza ISO
    Wiem na ten moment:

Sektor BRĄZOWY głośniki.
    - W tym momencie przyłączone dwa PP+PL piny 2+6, 3+7 (1+5,4+8 wolne TP+TL)
    Sektor CZARNY
    - bez wtyczki same konektory to zasilanie BRĄZOWY(-), CZERWONY Z BRĄZOWYM PASKIEM(+)

To tyle z mojej przygody po necie, szukam przewodu antenowego żeby podłączyć konwerter HI/LO i doprowadzić sygnał to wzmacniacza

HELP

Z poważaniem

Tomasz
    spinacz
    Level 41  
    tomaszdnb wrote:
    szukam przewodu antenowego żeby podłączyć konwerter HI/LO i doprowadzić sygnał to wzmacniacza
    Że co ??
    Napisz dokłądnie co Ty chcesz zrobić.
    tomaszdnb
    Level 2  
    spinacz wrote:
    tomaszdnb wrote:
    szukam przewodu antenowego żeby podłączyć konwerter HI/LO i doprowadzić sygnał to wzmacniacza
    Że co ??
    Napisz dokłądnie co Ty chcesz zrobić.

Witam Spinacz ,
    Dokładam wzmacniacz Pioneer GM-DX874 z którego to muszę doprowadzić S. Control dodatkowy kabel który będzie wzbudzał wzmacniacz po włączeniu radia i odłączal po jego wyłączeniu . 4 kanały głośnikowe z radia są połączone do konwertera z którego wychodzą czincze na wzmacniacz sam konwenter tez ma swoje zasilanie i kabel sterujący tj w zmacniaczu który muszę podłączyć do radia TYLKO nie mogę nigdzie znalesc opisu przewodów w oryginalnym radiu. Na samym radiu są QR kody ale po ich otwarciu nic nie ma

HELP
    Pozdrawiam Tomasz
    spinacz
    Level 41  
    Więc co do samej konwersji Hi to Low chyba wszystko jasne? Musisz dołożyć cztery piny by złącze głośników. Co do sygnału sterującego czyli plus po kluczyku albo musisz mieć konwerter CAN albo poprostu musisz odszukać plus po stacyjce w okolicy stacyjki bądź z jakiegoś modułu gdzie taki plus się pojawia.