Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Co znaczy w Kugoo Kirin S1 błąd 02 i jak go naprawić?

Zgooglowany 25 Jul 2021 14:55 1929 6
lampy.pl
    Zgooglowany
    Level 2  
    Witam. Posiadam taką hulajnogę od marca tego roku. Nie była dużo jeżdżona. Kilka dni temu w czasie jazdy przestała przyspieszać. Zaczęła piszczeć z przerwami, a na wyświetlaczu pojawił się znak klucza (zapewne sygnalizujący awarię) i wyświetlają się pulsujące cyfry 02. Poza tym, że nie jeździ inne funkcje działają normalnie tzn. można włączyć oświetlenie, zmienić bieg, działa też światło stopu, oraz bateria hulajnogi dała się naładować na max. Zdjąłem kierownicę, gdyż myślałem, że rozpięła się złączka elektryczna - oglądałem na YouTubie taką sytuację z tym samym błędem 02 ale w innym typie hulajnogi Kugoo - lecz moja złączka jest O.K. Jutro skontaktuję się ze sprzedawcą, ale na razie mam pytanie, może ktoś z Was miał podobny problem? Pozdrawiam - Marian.
  • lampy.pl
    slawko_k
    Level 34  
    Do przeglądnięcia sinik (fazy oraz halotrony), jego połączenia ze sterownikiem i sam sterownik.
  • lampy.pl
    jarroQ
    Level 27  
    Sprawdź też manetkę gazu.
    Zgooglowany
    Level 2  
    Witam. Udało mi się skontaktować z firmą w której kupiłem tę hulajkę - na szczęście firma ta jeszcze istnieje ;) - w piątek 30-go zawożę sprzęt, niedaleko około 20 km, i zobaczę co powiedzą. Oczywiście powiadomię Was o tym na forum. Pozdrawiam, Marian.
    kbszymczak0
    Level 1  
    I co się udało panu osiągać bo dziś stało mi się dokładnie to samo co panu
    Zgooglowany
    Level 2  
    Witam.
    Hulajnogę Kugoo Kirin S1 kupiłem przez Allegro w kwietniu, dla dziecka. Mieszkam pod Warszawą. Jak się popsuła, znalazłem fakturę i osobiście zawiozłem ją do Łaz, do chińskiej firmy zajmującej się handlem tego typu pojazdami.
    Powiedzieli, że mają 14 dni na naprawę. Często do nich dzwoniłem ale mnie zwodzili, że niby nie wróciła jeszcze z serwisu i.t.p. Zapytałem, czy dowiem się co było przyczyną awarii, powiedzieli, że tylko wtedy się dowiem gdy naprawa będzie odpłatna. Już myślałem, że się pożegnam z nią bo nie dostałem żadnego pokwitowania zostawiając ja do na naprawy.
    25 sierpnia kurier DPD przywiózł mi naprawioną hulajnogę nie żądając żadnej kasy.
    Więc NIESTETY nie mogę Państwu pomóc. Sorry. Pozdrawiam Marian.
    P.S. Sam jeżdżę Kugoo S1, czarną, taką ze składanymi "rączkami" i kolorowym wyświetlaczem. Mam ją ponad rok i jak na razie odpukać jest O.K. Przejechałem ją juz ok. 1000 km.
    Uważam temat za zamknięty.
    Zgooglowany
    Level 2  
    Witam.
    Hulajnogę Kugoo Kirin S1 kupiłem przez Allegro w kwietniu, dla dziecka. Mieszkam pod Warszawą. Jak się popsuła, znalazłem fakturę i osobiście zawiozłem ją do Łaz, do chińskiej firmy zajmującej się handlem tego typu pojazdami.
    Powiedzieli, że mają 14 dni na naprawę. Często do nich dzwoniłem ale mnie zwodzili, że niby nie wróciła jeszcze z serwisu i.t.p. Zapytałem, czy dowiem się co było przyczyną awarii, powiedzieli, że tylko wtedy się dowiem gdy naprawa będzie odpłatna. Już myślałem, że się pożegnam z nią bo nie dostałem żadnego pokwitowania zostawiając ja do na naprawy.
    25 sierpnia kurier DPD przywiózł mi naprawioną hulajnogę nie żądając żadnej kasy.
    Więc NIESTETY nie mogę Państwu pomóc. Sorry. Pozdrawiam Marian.
    P.S. Sam jeżdżę Kugoo S1, czarną, taką ze składanymi "rączkami" i kolorowym wyświetlaczem. Mam ją ponad rok i jak na razie odpukać jest O.K. Przejechałem ją juz ok. 1000 km.
    Uważam temat za zamknięty.

Dodano po 5 [minuty]:

Serwis naprawił za darmo w ramach gwarancji, ale nie chcieli powiedzieć co się popsuło (Chińczycy). Nie odebrałem osobiście - otrzymałem przez kuriera, bez opłat za naprawę i przesyłkę.