Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zestawy g這郾ikowe tonsil

26 Jul 2021 23:01 372 5
    PZ IX
    Level 34  
    Do嗆 ciekawy materia.
    Cz窷 z tych zestaw闚 zdaje si wyst瘼owa z 闚czesnej produkcji seryjnej.
    Nieco ciekawostk s te ZgB-180, praktycznie trudne do spotkania mocniejsze Barcarola. Nie mog tylko w wyszukiwarce Google namierzy GDM 18/100, czy瘺y kr鏒ka seria czy b陰d w druku i mia by 18/80? Ciekawi mnie te brak ci璚ia g這郾ika od g鏎y, mo瞠 naturalny spadek pasma przenoszenia mia wystarczy? A je郵i tam m鏬 by faktycznie 18/80 to zastosowanie rezystor闚 w jego torze jak najbardziej jest na miejscu, mia貫m nieco podobny 16/80 i bez utemperowania troch krzykliwy.
    wkj
    Level 36  
    18/100 by造, to nie b陰d w druku, posiadam kart tego g這郾ika, nie wiem jakie by造 zmiany vs. 18/80.
    PZ IX
    Level 34  
    Jeste w stanie wrzuci skan tutaj? W sumie to jako ciekawostka, chocia... troch te mnie korci od lat 瞠by zbudowa co w rodzaju na mod喚 Ton闚 200 na basie 2x25 cm i z bardzo kulturalnym graniem. :) A tu jaki bazowy projekt w ko鎍u mam.
    Te ZgB-180 to s w 100% Barcarola?
    wkj
    Level 36  
    PZ IX wrote:
    Jeste w stanie wrzuci skan tutaj? W sumie to jako ciekawostka, chocia... troch te mnie korci od lat 瞠by zbudowa co w rodzaju na mod喚 Ton闚 200 na basie 2x25 cm i z bardzo kulturalnym graniem. :) A tu jaki bazowy projekt w ko鎍u mam.
    Te ZgB-180 to s w 100% Barcarola?

Tak szereg 564 to barcarola.

Wrzucam 2 fotki z tel, bo sprz皻 foto mam po za domem, mam nadzieje ze cos b璠zie wida.