Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aktualizacja Huawei model: B593s-22

rstlen29 02 Aug 2021 19:02 2625 4
    rstlen29

Level 22  
    Witam zainteresowanych

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania do routera Huawei model: B593s-22

Wersja firmware: V200R001B180D20SP06C69
    Data kompilacji oprogramowania sprzętowego: Apr 21 2021 / 15:02:19

Czy są osoby które skorzystały z aktualizacji i czy widać jakieś pozytywne zmiany w tym flagowym choć starym bądź co bądź sprzęcie.
    DK_Strzelin
    Level 6  
    Testowałem juz wiele firmware na tym routerze i niczego specjalnego nie wnoszą. Na tym również zmian nie zaobserwowałem. Z tego routera chyba juz więcej nie da się wycisnąć
    rstlen29

Level 22  
    Może na pierwszy rzut oka nie widać ale chyba zmieniła się obsługa włożonej karty SIM zapis pinu i jej zapamiętanie w pamieci routera.
    Dodatkowo czytałem że nie które wersje routerów B593- 22 lub -12 nie radziły sobie z zewnetrznymi antenami ATK na pasmo 900Mhz majacymi otwarty dipol. Teraz produkowane są z zamknietym a dodatkowo aktualizacja mogła w tym miejscu coś poprawić.
    Przez ten czas jaki minoł od premiery sprzedaży aktualizacja ukazała się po raz pierwszy po zalogowaniu na router.
    DK_Strzelin
    Level 6  
    Mojemu nadal zdarza się niestabilne działanie, lubi zgubić sieć. Chciałem jeszcze spróbować jakichś alternatywnych FW ale niestety po wgraniu tego nie mogę już zmienić na żaden inny.
    rstlen29

Level 22  
    Czasem zmiana wstecz juz nie jest możliwa.
    Co pokazuje wskaźnik poziomu sygnału a co w tym samym czasie zakładka diagnostyka dla sieci GSM w jakim pasmie i dostepnych usług. Może jest na granicy zasięgu i się co chwila przełącza.