Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Medion Lifetab S10346 - Uruchomienie samej pcb z podłączeniem do TV przez HDMI

Andrzej Ch. 03 Aug 2021 19:46 378 1
 • #1
  Andrzej Ch.
  Level 32  
  Tak się jakoś stało, że w moim tablecie Medion Lifetab S10346 po jego upadku przestał działać dotyk i pękł wyświetlacz. Rozebrałem urządzenie, jednak tam LCD jest sklejony z digitalizerem. Oczywiście w warunkach domowych wymiana jest niemożliwa - próbowałem. Serwisy również odmówiły naprawy. Ponieważ cały przód się rozsypał (szkło) to musiałem to wszystko zutylizować. Pozostały mi tylko :
  - sprawna bateria
  - sprawna płytka
  - kabel otg
  - zasilacz
  Próbowałem samą płytkę podłączyć kablem mini hdmi<---> hdmi ale nie mam w ogóle obrazu na OTV. Kabel jest sprawny, wiem że tablet się uruchamia bo przy naciskaniu VOL+ i VOL- słychać dźwięki z głośniczków.
  Pytanie, do znawców, czy można w jakiś sposób uruchomić ten pseudotablet z obrazem na OTV (via HDMI) z odłączonymi złączami do LCD, dwóch kamer i digitalizera ? Chciałbym wykorzystać ten tablet jako serwer (nieważne teraz jaki to miałby być serwer).

  Zadam inne pytanie, czy orientuje się ktoś, czy do wyświetlania informacji z tego tableta na OTV przez HDMI konieczne jest podpięcie (czyli fizyczne wykrycie) wewnętrznego wyświetlacza LCD ?