Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacze operacyjne - Co? Jak? Poradnik Cz. 7. Jak pokonać wzbudzanie?

Urgon 08 Aug 2021 00:45 3399 33
Computer Controls
    User removed account
    Level 1  
  • Computer Controls
    krzysiek_krm
    Level 40  
    acctr wrote:
    Ty próbujesz być groźny?

Nie, zwyczajnie ostrzegam. Znam po prostu przypadki takich jak ty cwaniaków, którzy kozaczyli, kozaczyli i w końcu się doigrali, wierz mi, że nie chcesz tego spróbować.
    acctr wrote:
    Pop...liło cie na amen?

No i po co te wulgaryzmy, BTW - mówisz jak zwykle o sobie, przenosząc swoje intelektualne ułomności na innych ?
    acctr wrote:
    Operowanie samym marginesem fazy czy amplitudy to za mało. To tylko ułatwia prezentację charakterystyki, ale nie daje rozwiązania problemu.

Napisz konkurencyjny poradnik. Na razie to tylko się mądrzysz i wszystkich krytykujesz.
  • Computer Controls
    Matheu
    Level 23  
    Post #7 i następne
    acctr wrote:
    Wystarczy znać zera i bieguny w układzie, o których istnieniu nie wspomniałeś ani słowem. Poprawa stabilności polega na wprowadzaniu do układu zer. Może to te garby? nie wiem.
    Kolega-"teoretyk" zaciemnia wątek, nie wnosi nic wartościowego, a tylko wprowadza niepotrzebny zamęt i sporo postów. I wywołuje kolejne posty, które są odpowiedziami na jego (acctr) posty. A potem - jeszcze więcej JAŁOWEJ DYSKUSJI.

Lubię czytać <poradniki> Urgona - przystępnie napisane; sporo wiedzy i praktycznych informacji zebranych w jednym miejscu.

Posty użytkownika *** zgłosiłem do Moderacji - prośba o odśmiecenie wątku, wydzielenie postów nieprzydatnych względem Poradnika.
    pozdrówka - Maciek

PS - uczmy się zgłaszać zaśmiecanie - będzie nam łatwiej na Forum!
    ekoservice
    Level 10  
    Elektronicy, hydraulicy, chyba coś Wam ryksztosuje, tylko nie wiecie w jakiej pętli sprzężenia się to dzieje.
    Co do hydrauliki, to bez praktyki ani rusz.