Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator kamer, monitoring - brak możliwości cofnięcia daty

t_tomek 11 Aug 2021 11:18 288 7
    t_tomek
    Level 6  
    Dzień dobry.

W rejestratorze kamer do monitoringu po uruchomieniu systemu w aktualnym sezonie nie zmieniłem daty i nagrywało się z datą 01.01.1970. Chciałbym odczytać nagranie z przed tygodnia, jednak w panelu sterowania można cofnąć datę jedynie do 2004 roku. Czy jest możliwość, aby jakoś odzyskać to nagranie?
    Rejestrator kamer, monitoring - brak możliwości cofnięcia daty
    prosiak_wej
    Level 38  
    Próbowałeś za pomocą programu na komputerze lub przeglądarki internetowej pod adresem rejestratora?
    t_tomek
    Level 6  
    Próbowałem podłączyć do kompa i przez program hq-vms, ale w ogole nie odnajduje mi tego rejestratora
    prosiak_wej
    Level 38  
    Czy rejestrator odnajduje sieć, do której go podłączasz? Czy podłączasz 1:1 do komputera?
    t_tomek
    Level 6  
    Próbowałem przez kabel usb-usb i w ogóle go nie wykryło. Czy mam go jakoś inaczej próbować podłączyć?
    prosiak_wej
    Level 38  
    USB w rejestratorze służy do podłączenia pendrive lub myszki. Podłącz go do lokalnej sieci LAN, nie bezpośrednio do komputera. Sprawdź w menu rejestratora jaki ma adres IP, ewentualnie nadaj mu adres zgodny z pulą dostępnej sieci i na koniec spróbuj go wyszukać wspomnianym programem lub z przeglądarki Internet Explorer wpisując jego adres w przeglądarce.
    prosiak_wej
    Level 38  
    Na przykład, może być zwykły po 1zł/metr. Ale takim kablem też nie podłączysz rejestratora bezpośrednio z komputerem. Musisz mieć co najmniej switch lub kabel krosowany, najlepiej jakiś prosty router, który w przypadku ustawienia DHCP w rejestratorze przydzieli mu adres.