Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp

ryhawa 11 Aug 2021 15:34 669 3
    ryhawa
    Level 11  
    Witam
    Od razu zacznę od tego że insertuję się retro komputerami. Sprzęt trafił do mnie od członka rodziny który montując nową instalację demontował starą. Założył że dla mnie retro wyjadacz ten sprzęt będzie w sam raz. Niestety jest poza zakresem moich zainteresowań i dlatego najchętniej się go pozbędę przeznaczając zarobioną na nim sumę na coś retro komputerowego z lat 90. Towar chcę sprzedać, ale jestem też otwarty na propozycję wymiany.

Sprzęt pochodzi z rozbiórki starej działającej instalacji która była modernizowana. Poniżej lista urządzeń.
    - Falownik Toshiba VF-S11 w ilości 2 szt. jeden kompletny, w drugim brak pokrętła potencjometru oraz uszkodzona szybka wyświetlacza (sama szybka, wyświetlacz ok). sprawne
    - Zasilacz 24V, Siemiens 6EP1 334-3BA00, sprawny, 1 szt.
    - Czujnik zaniku Faz CKF-1, 4 szt. sprawne
    - Przekaźnik programowalny Moeller EASY719-DA-RC, 1 szt. sprawny
    - Programator czasowy ZCM 11, 1 szt. sprawny
    - Modem GSM MG300B, 1 szt, sprawny
    - Modem GSM MG200, 1 szt, sprawny
    - Przemysłowy zasilacz impulsowy ZIM 25/12/aku, 1 szt. spawny
    - Wyłącznik nadprądowy C50 A 3-fazowy, 2 szt (eaton + General Electric), sprawne
    - Ogranicznik przepięć BY1-C, 1 szt., sprawny

To co mogłem to sprawdziłem osobiście (podpiecie zasilania, sprawdzenie przełączników itp), to czego nie mogłem (falownki itp) to jednak całość została zdemontowana z działającej instalacji więc musi być ok. Jednak jak ktoś ma możliwość sprawdzenia wszystkiego u siebie to jak najbardziej taką możliwość dopuszczam.
    Oczekuje za to raczej nieskiej ceny, za komplet oczekuje 850 zł, ewentualnie dopuszczam wymianę (tutaj jestem otwarty na propozycję, ale nie mam jeszcze w kolekcji Amigi 600 ;-) ).

W przypadku pytań proszę o kontakt.
    [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp [Sprzedam] 15 elemntów automatyki jak falownik, zasilacz, sterownik itp
    kaworu
    Level 16  
    Dodam od siebie, że te modemy GSM przynajmniej ten MG300 można programować w LAD i obrabiać komendy SMS/modbus w obie strony, fajna sprawa.
    Wilktor
    Level 26  
    Witam jaka cena za same falowniki ?
    ryhawa
    Level 11  
    Temat nie aktualny, nie było zainteresowania i połowa sprzedana przez allegro. na dziś został zasilacz 24 V i programator czasowy. Zostały mi jeszcze modemy czy czujniki zaniku ich jeszcze nie wystawiłem. Polecam śledzić allegro.