Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat B6 brak napięcia w zapalniczce

Anonimiwy23 19 Aug 2021 15:41 327 7
    Anonimiwy23
    Level 2  
    Witam serdecznie
    Mój problem polega na tym że w Passacie B6 (2005) 1.6 75kw nie działa gniazdo od zapalniczki. Gdy wkładam zapalniczkę w ogóle nie odbija więc sprawdziłem napięcie i go nie ma chciałem też zobaczyć bezpiecznik od zapalniczki ale nie wiem który to podsyłam schemat bezpieczników, na marginesie jestem szary w tym sprawach.
    Proszę o pomoc bo nie wiem co jest grane z góry dziękuję.
    arturdip
    Level 30  
    Witam.A nie ma opisu na klapce?
    Anonimiwy23
    Level 2  
    arturdip wrote:
    Witam.A nie ma opisu na klapce?

Nie nic tam nie ma dodatkowo sprawdziłem blaszki od zapalniczki chyba są w normalnym ułożeniu.
    Anonimiwy23
    Level 2  
    koleś kit wrote:
    Zobacz 41 20A

Nie mam takiego oznaczenia w skrzynce jedyne 20A bezpieczniki są oznaczone na pozycjach F3, F4 oraz F10

Dodano po 1 [godziny] 2 [minuty]:

Dodam że wymieniłem z pozycji F7 bezpiecznik, który obsługuje radioodtwarzacz, TV, nawigacje 15A, bo był przypalony, lecz to nic nie dało nadal zapalniczka nie funkcjonuje
    jacek074
    Level 28  
    Bezpieczniki od zapalniczki/gniazda ładowania są z lewej i prawej strony deski rozdzielczej (pod boczym panelem deski) w zależności czy gniazdo z przodu/ tyłu / w bagażniku (15, 20 A)
    Anonimiwy23
    Level 2  
    jacek074 wrote:
    Bezpieczniki od zapalniczki/gniazda ładowania są z lewej i prawej strony deski rozdzielczej (pod boczym panelem deski) w zależności czy gniazdo z przodu/ tyłu / w bagażniku (15, 20 A)

Ok a gdzie znajdę taki bezpiecznik, w zapalniczce zrobiło się zwarcie nie chcący wleciała mi końcówka kabla od ładowarki i poszła tylko iskra i cyk już od tamtego czasu już nie działa. Myślałem że wszystkie bezpieczniki znajdują się w skrzynce pod maską nie sądziłem że są gdzieś jeszcze