Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka kupić drukarkę do sklepu?

JanuszKarpaty 18 Aug 2021 14:15 258 4
 • #1
  JanuszKarpaty
  Level 1  
  Pozwolę sobie nieco odnowić temat. Mianowicie szukam obecnie do sklepu sprawdzonej drukarki etykiet, paczek mamy niewiele bo w sumie od kilkunastu dziennie do ok 20-30 max. Czy przy tej ilości paczk dobrze jest kupować taka drukarke?
 • #2
  tzok
  Moderator of Cars
  Etykiety na paczki, zwłaszcza przy takiej ilości, to można drukować na normalnej drukarce, są papiery samoprzylepne, po 4 etykiety na arkusz A4.
 • #3
  WojtekRav
  Level 15  
  Co do drukarek etykiet to dla małych ilości ale za to niezawodną i trwałą to polecam klasyka, a więc Godex np. taką:
  https://inweo.eu/produkty/urzadzenia-i-akceso...-i-akcesoria/drukarka-etykiet-godex-g500.html

  Taka drukarka to po prostu wygoda. A jeśli dodatkowo zależy ci na wyższym prestiżu to profesjonalne etykiety samoprzylepne na paczkach zawsze wyglądają lepiej niż jakieś rozwiązania pośrednie.
 • #4
  xbajt
  Level 16  
  Jest warto, jak mało używasz to w zupełności wystarczy dobry outlet za 300-400zł. Może nie jest to najtańsza opcja, ale lepiej wziać dobrą drukarkę z outletu, niż nowe badziewie. Zebra 420d albo Toshiba B-EV4 to pewniaki. Pakowanie jest o wiele przyjemniejsze, gdy wystarczy oderwać etykietę z rolki i przykleić do paczki, a nie drukować, ciąć, kleić kangurka, wkładać itp... Jesli sklep jest rozwojowy i planujesz wysyłanie większej ilóści paczek, polecam kupić jednak drukarkę nową. Nowa drukarka będzie bardziej niezawodna, poza tym będzie na gwarancji i czasami coś takiego się przydaje,bo jest to sprzęt, a sprzęt zawsze możę się popsuc w najmniej spodziewanym momencie.
  Nie trzeba specjalistycznych programów, my mamy Toschbę B-EV4 i drukuje normalnie z PDF, worda, painta itp, jak zwykła drukarka, tylko rozmiar strony jest ustawiony 100x150mm.
  Sam obecnie korzystam z drukarki zebra i jestem zadowolony, nie planuję na razie zmieniać. Zreszta polecam kontakt z nimi https://general-id.pl/ Powinni w firmie dobrac Ci wygodne urządzenie.
 • #5
  e2e4
  Level 19  
  Dzień dobry.
  Nie wiem jak to jest teraz, ale kiedyś drukarkę etykiet można było dostać
  od kuriera przy podpisywaniu umowy o współpracy.
  Dobre etykiety ułatwiają też pracę kurierom.
  Może zainteresuj się czy twój kurier nie dostarczy Ci takiej.

  Powodzenia,
  natenczas, e2e4.