Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Einhell - Agregat nie może wejść na obroty

neon3829 20 Aug 2021 09:49 234 5
    neon3829
    Level 2  
    Witam, posiadam agregat marki einhell i mam z nim taki problem ,że był nieużywany około 4 lata i przed tym czasem działał normalnie. Lecz teraz gdy tyle stał nieodpalany nie chce odpalić. Na początku leciało paliwo z gaźnika, ale odkręciłem i wyczyściłem i przestało. Ale wydaje mi się, że jakby nie dostawał paliwa. Czasami to już naprawdę zaczyna głośno pracować ale po chwili gaśnie. Gaźnik w nim jest z elektrozaworem.
    Może ktoś z państwa będzie wiedział co jest tego przyczyną i pomoże rozwiązać problem.
    sigwa18
    Level 40  
    Zajrzyj do gaźnika bo jak było w nim paliwo przez 4 lata to jest w nim zielono (dosłownie) i jest do czyszczenia (ot taki jest efekt nowej "ekologicznej" benzyny z biokomponentami i wodą).
    neon3829
    Level 2  
    Był bardzo brudny ale został wyczyszony dokladnie i dalej nie chce wejść na obroty..
    neon3829
    Level 2  
    Właśnie chciałem się dowiedzieć czy to może czegoś innego wina. Bo jeśli to nie jest wina gaznika to nie ma sensu drugiego kupować.
    Ma ESS
    kkknc
    Level 43  
    No to odłącz. Bo może bruździć, przepustnica się otwiera do końca regulator działa widać że zasysa mieszankę? Świece chociaż wymieniłeś zawory ustawiłeś.