Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Roboty i coboty - podcast #12 elektroda.pl

TechEkspert 26 Aug 2021 20:07 1047 3
  • Roboty i coboty - podcast #12 elektroda.pl
    W 12 odcinku podcastu rozmawiamy o robotach i cobotach czyli robotach współpracujących.

Gościem odcinka jest Darek od lat zajmujący się w praktyce robotyką @dariuszgolinski

W podcaście rozmawiamy o rodzajach i zastosowaniach robotów, wymaganiach dla cobotów, rodzajach obecnie stosowanych napędów i czujników.

Zapraszamy do słuchania i komentowania.

Poprzedni odcinek dotyczył kryptografii.

Podcasty dostępne są na:
    platformie podcasts.com z odtwarzaczem online
    Spotify
    Apple Podcasts

Podcast można pobrać także jako plik mp3:
    elektroda....08_E12.mp3 Download (76.64 MB)

Cool! Ranking DIY
    Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    TechEkspert
    Editor
    W moich materiałach znajdziecie testy i prezentacje sprzętu elektronicznego, modułów, sprzętu pomiarowego, eksperymenty. Interesuje mnie elektronika cyfrowa, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, transmisje cyfrowe przewodowe i bezprzewodowe, kryptografia, IT a szczególnie LAN/WAN i systemy przechowywania i przetwarzania danych.
    Has specialization in: elektronika, mikrokontrolery, rozwiązania it
    TechEkspert wrote 3446 posts with rating 2744, helped 11 times. Been with us since 2014 year.
    Dariusz Goliński
    Level 22  
    Z góry przepraszam słuchających za częste powtarzanie pewnych słów. To mój pierwszy podcast i byłem strasznie podekscytowany tym o czym opowiadam.
    W podcascie jest błąd. Kiedy opisywałem sterowanie z użyciem oleju hydraulicznego użyłem omyłkowo zwrotu olej napędowy. Oczywiście jest to błąd który wyłapałem pod czas weryfikacji.
    Zapraszam do komentowania i kontaktu.
    metalMANiu
    Level 19  
    Dobrze się słuchało, trafne porównania i w miarę przystępnie tłumaczone zagadnienia. Czekam na więcej
    Dariusz Goliński
    Level 22  
    Dzięki
    Czekamy na propozycję następnych słuchowisk.