Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana komfortu seat altea 2.0 2005

guzo48 28 Aug 2021 21:19 297 7
    guzo48
    Level 3  
    Witam ,mam problem z zamykanie wymieniłem modul komfortu próbowałem dodać klucz vcds kluczyk się dodaje bo podczas dodawania mignęły kierunkowskazy ale central zamek nie reaguje wchodzę w bliki pomiarowe i wskazuję 0000 i not ok jeszcze dodam że zamykam zkluczyka to zamyka 4 drzwi ale już otwiera tylko kierowcy dopiero jak włożę kluczyk do stacyjki mogę otworzy przyciskiem na kosaoli jeszcze jedno dioga w drzwiach po zamkieciu nie miga tylko świeci ,prześwietliłem całe forum i nie znalazłem pomocy. Seat Altea 2005 modul komfortu taki sam numer jak fabryczny z tego samego roku tylko z inego miesiąca
    Ireneo
    Level 42  
    A z drzwi kierowcy jak przekręcić 2 razy na otwórz to otworzy wszystko?
    andrzej20001
    Level 43  
    Wyglada na uszkodzony zamek kierowcy
    guzo48
    Level 3  
    Nie ,nie otwiera otworzy tylko jak jest drugi kluczyk w stacyjce na zapłonie
    Ireneo
    Level 42  
    Czyli jak wyżej napisane,prawdopodobnie uszkodzony zamek drzwi kierowcy.
    guzo48
    Level 3  
    Chyba raczej nie zamek bo jak podłącze stary komfort to zamyka dziwi ale tylko przednie myślę że nakombinowałem coś kluczykiem bo miałem włączony zapłon i zamykam kilka razy przytrzymywałem na zamykanie i na otwaranie z przyciśniętym przyciskiem w pilocie
    Ireneo
    Level 42  
    A przednie też wtedy otwiera z klucza czy tylko kierowcy?
    guzo48
    Level 3  
    Ireneo wrote:
    A przednie też wtedy otwiera z klucza czy tylko kierowcy? Tak otwiera przednie prawe i lewe ale tyłu nie zamyka ale to wina komfortu. Dodam jeszcze że po wymianie komfortu było ok dopiero po próbie zaprogramowaniu kluczyka bez komputera po tej nie udanej próbie tak się zrobiło