Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] stacja lutownicza WXR 3030, 3-wyjściowa, 230V, Weller +450°C

bulli84 01 Sep 2021 19:12 204 0
Altium Designer Computer Controls
 • #1
  bulli84
  Level 1  
  Weller Wxr 3030 Zestaw Stacji Lutowniczych jest jak nowa (używana tylko 2razy) 8000zl do małej negocjacji +gratisy

  Przedstawiamy model WXR 3030 firmy Weller. Stacja naprawcza 600 w wykorzystuje trzy kanały obsługujące trzy różne narzędzia. To idealne rozwiązanie do wszystkich prac związanych z lutowaniem, rozlutowaniem i gorącym powietrzem. Model WXR 3030 zapewnia wszechstronność i jest zgodny z szeroką gamą końcówek i akcesoriów, a także z dwiema wbudowanymi pompami. Pompy umożliwiają niezależne zasilanie układu sprężonym powietrzem. Stacja naprawcza WXR 3030 obejmuje jednostkę mocy, lutownicę i lutownicę, lutownicę na gorące powietrze, narzędzie do podciśnieniowych podbić, szczypce do rozlutowywania i podnóżki lutownicze.

  Oferowane możliwości:
  Jednostka mocy WXR 3 600 w
  Lutownica Wxhap 200 Hot Air
  Lutownica do rozlutowywania WXDP 120
  Lutownica WP 65
  Wvp Narzędzie Do Pobierania Próżniowego
  Szczypce Do Rozlutowywania Pdn
  Lutownice Wdh 10/30/70

  Zasilacz
  Przedstawiamy WXR 3 z zestawu Weller 3030. Ta sterowana cyfrowo stacja lutownicza wykorzystuje wyświetlacz LCD, który umożliwia łatwe śledzenie temperatur dla wybranych narzędzi. Stacja WXR 3 obsługuje do trzech narzędzi o mocy 200 w każdy. Stacja jest dodatkowym portem USB do konfiguracji dziennika danych i parametrów.

  Zakres temperatur modułu zasilającego wynosi od 100°C do 450°C (od 212°F do 842°F), co zapewnia dużą elastyczność w różnych zastosowaniach lutowniczych. Stacja lutownicza Weller WXR 3 jest zabezpieczona przed ESD i zapewnia dokładność pomiaru temperatury rzędu ±9°C. Z tyłu urządzenia lutowniczego znajduje się wtyk i gniazdo 3,5 mm typu jack do podłączania ekwipotencjalnego. Połączenie ekwipotencjalne umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa ESD poprzez połączenie metalowych elementów, które mogą być uziemione, aby uniknąć ewentualnych zakłóceń ESD.

  Lutownica
  Częścią zestawu lutowniczego WX 3030 jest lutownica WXP 65. To wydajne i ergonomiczne żelazko doskonale nadaje się do precyzyjnego lutowania. Inteligentna lutownica o mocy 65 w idealnie nadaje się do małych i średnich podzespołów o średnim zapotrzebowaniu na energię. Wymienne elementy grzejne zapewniają dużą elastyczność podczas używania różnych końcówek lutowniczych. Łatwa wymiana końcówek XNT umożliwia szybką wymianę końcówki, jeśli jest to wymagane do wykonywania różnych zadań.

  Lutownica do rozlutowywania
  Lutownica do rozlutowywania WXDP 120 jest bardzo wydajna i może być wykorzystywana w większości zastosowań. Wyposażony w zintegrowany kolektor lutowniczy, wykonany ze szkła, który umożliwia przechowywanie żelazka przy jeszcze rozgrzanym silniku. Przeznaczony do użytku z podsystemem lutowniczym WDH 70.

  Chwytak próżniowy
  Przedstawiamy narzędzie do podciśnieniowego podnoszenia WVP, które jest również częścią zestawu WXR 3030, dzięki czemu można łatwo i bezpiecznie obsługiwać podzespoły. Dostarczane z dwoma rozmiarami złączek próżniowych do różnych zastosowań.

  Stojak Lutowniczy
  Stojak lutowniczy Weller WDH 10/30/70 to idealne miejsce do przechowywania lutownicy, rozlutowywania i gorącego powietrza, gdy nie jest używany. W zestawie mosiężna wełna metalowa do czyszczenia na sucho, zintegrowana z podstawą. Uchwyt posiada cztery pozycje od 30° do 80°, co zapewnia ergonomiczną pozycję.

  Charakterystyka i zalety
  Dokładność temperatury +/-9°C
  Moc 600 w zapewnia wysoką wydajność
  Podeprzeć maksymalnie trzy narzędzia
  Dodatkowy port USB do rejestrowania danych
  Automatyczne rozpoznawanie narzędzi
  Cyfrowy wyświetlacz ułatwiający odczyty temperatury
  Pipeta Próżniowa WVP do bezpiecznego przenoszenia składników
  Narzędzia do lutowania i rozlutowywania dużych elementów SMT
  Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi
  Wtyczka EU i Wtyczka UK

  Typowe zastosowania
  Stacje lutownicze i lutownica są używane do prac i przeróbek lutowanych we wszystkich zastosowaniach, szczególnie podczas naprawy lub budowania płytek drukowanych z komponentami SMD i przelotowymi. Są one powszechnie używane do prototypowania elektronicznego i produkcji oraz do wszelkich zastosowań, w których może być konieczne wymontowanie lub wyregulowanie elementu płytki drukowanej. Lutownice są często używane przez:

  Narzędzia dla inżynierów
  Narzędzia dla elektryków
  Metalworkers
  Jubilerzy
  Wynalazcy domowi
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
 • Altium Designer Computer Controls