Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia dziwna sprawa

Heroses 28 Oct 2005 22:18 2825 4
Texa Poland
    Heroses
    Level 24  
    Witam:)
    Miałem okazje robic dziś samochodzik jak w temacie. Usterka była strasznie dziwna.
    Klijent normalnie odpalił samochód przejechał kilka kilomertów poczym go zgasił i już więcej nie odpalił.

brak alarmu. jedynie fabryczny immob. i centralny z diodą przy przycisku zamka.
    samochód nie chce odpalic ani na benzynie ani na gazie (brak iskry) Kombinowałem na wiele sposobów a vag nie pokazał żadnych błedów i co się okazało przestawiona była lekko wkładka w drzwiach kierowcy w pozycje zamknij. Wystarczyło ją lekko poruszyc w lewą strone i samochód odpalił z pierwszego strzała.

Moje pytanko: Co ma wkładka do odpalania??
  • Texa Poland
    a.gry
    Level 16  
    Moim zdaniem nic. Auto postało i odpaliło.
  • Texa Poland
    diag
    Level 29  
    Prawdopodobnie miał zapchaną CAN informacją o wkładce.
    Sprawdź Vag-iem konfort i zegary.
    banan25
    Level 11  
    fabryczny centralny ma bardzo dużo wspólnego z odpalaniem samochodu ponieważ centralny jest zintegrowany z immo możesz to sprawdzi odsuń szybe zamknij samochod i spróbuj zapaliĆ nie da sie prawie we wszystkich samochodach które mają sterownik komfortu tak sie dzieje poprostu trzeba pamiętaĆ o tym tak samo jak centralne ryglowanie zamka jak samochód zamkniesz z kluczyka czy z pilota klamką od środka nie da sie otworzyĆ
    Heroses
    Level 24  
    Problem się więcej nie powtórzył temat zamykam.