Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Fabia dziwna sprawa

Heroses 28 Paź 2005 22:18 2549 4
  • #1 28 Paź 2005 22:18
    Heroses
    Poziom 24  

Witam:)
    Miałem okazje robic dziś samochodzik jak w temacie. Usterka była strasznie dziwna.
    Klijent normalnie odpalił samochód przejechał kilka kilomertów poczym go zgasił i już więcej nie odpalił.

brak alarmu. jedynie fabryczny immob. i centralny z diodą przy przycisku zamka.
    samochód nie chce odpalic ani na benzynie ani na gazie (brak iskry) Kombinowałem na wiele sposobów a vag nie pokazał żadnych błedów i co się okazało przestawiona była lekko wkładka w drzwiach kierowcy w pozycje zamknij. Wystarczyło ją lekko poruszyc w lewą strone i samochód odpalił z pierwszego strzała.

Moje pytanko: Co ma wkładka do odpalania??

0 4
  • #2 28 Paź 2005 22:27
    a.gry
    Poziom 16  

Moim zdaniem nic. Auto postało i odpaliło.

0
  • #3 29 Paź 2005 16:06
    diag
    Spec od samochodów

Prawdopodobnie miał zapchaną CAN informacją o wkładce.
    Sprawdź Vag-iem konfort i zegary.

0
  • #4 01 Lis 2005 18:34
    banan25
    Poziom 10  

fabryczny centralny ma bardzo dużo wspólnego z odpalaniem samochodu ponieważ centralny jest zintegrowany z immo możesz to sprawdzi odsuń szybe zamknij samochod i spróbuj zapaliĆ nie da sie prawie we wszystkich samochodach które mają sterownik komfortu tak sie dzieje poprostu trzeba pamiętaĆ o tym tak samo jak centralne ryglowanie zamka jak samochód zamkniesz z kluczyka czy z pilota klamką od środka nie da sie otworzyĆ

0
  • #5 06 Lut 2006 19:52
    Heroses
    Poziom 24  

Problem się więcej nie powtórzył temat zamykam.

0