Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Arm Keil - licencje z 10% rabatem

magic9 06 Sep 2021 15:57 699 10
  • Arm Keil - licencje z 10% rabatem

Skorzystaj z promocji na oprogramowanie Arm Keil MDK lub Arm Development Studio i kup licencję z 10% rabatem (nie dotyczy produktów S&M oraz licencji edukacyjnych).

ARM Keil MDK - obejmuje narzędzia i składniki potrzebne do tworzenia, budowania i debugowania aplikacji wbudowanych opartych na mikrokontrolerach Cortex-M. MDK-ARM zawiera kompilatory ARM C/C++ oraz zoptymalizowane biblioteki. Znormalizowane pakiety programowe tzw. Software Packs pozwalają na obsługę układów i całych płyt. Zawierają drivery układów peryferyjnych.

Development Studio - jest kompleksowym pakietem narzędzi umożliwiającym wydajne tworzenie oprogramowania wbudowanego zarówno dla małych mikrokontrolerów, jak i dla złożonych procesorów wielordzeniowych. Umożliwia korzystanie z narzędzi developerskich, obsługę i wsparcie dla procesorów ARM, w tym Cortex-A i Cortex-M, a także tworzenie oprogramowania w języku C/C++.

Oferta jest ważna do 31.10.2021 r.

Szczegółowe warunki uzyskasz, kontaktując się z Computer Controls poprzez:
    >>Formularz kontaktowy<<
    lub
    nr telefonu + 48 33 485 94 90 lub + 48 22 718 31 90

[News sponsorowany]

Cool! Ranking DIY
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    About Author
    magic9
    Editor
    Has specialization in: redaktor treści elektroda
    magic9 wrote 633 posts with rating 301, helped 10 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
  • Computer Controls
    krisRaba
    Level 31  
    - Halo? Dzień dobry, a jaka jest cena wyjściowa?
    - A kto mówi?
    - A jakie to ma znaczenie? Chyba skoro promocja jest 10%, to od tej samej ceny dla każdego i można ją otwarcie podać?
    - Ale muszę wiedzieć kto mówi. Z kim mam przyjemność?
    - Czy to jest 10% od 5000zł czy od 100 000zł? Bo nie wiem, czy jestem zainteresowany. Zależnie od budżetu tak lub nie..
    - Och, z pewnością doceni Pan walory tego produktu, warto go kupić, no i jest promocja -10%, no i proszę zauważyć, że bla bla bla bla...
    - Ale ile to jest 10%? Jaka jest kwota wyjściowa?
    - A z kim rozmawiam?
    - No dobra, mówi Kulczyk.
    - Och, bardzo mi miło, proszę chwilę poczekać, już sprawdzam... [w tle: psst, Krysia, bo Kulczyk dzwoni.. Ja mam podawać tę cenę z antyrabatem, czyli +30%, czy katalogową? Bo myślałam, że sknera na linii, a jednak może mieć większy budżet. Z mega antyrabatem? Ok, dzięki..] ... dziękuję, że Pan poczekał, no więc specjalna oferta dla Pana to 25000zł minus wspomniane 10%.
    - Oj, to bardzo dużo, za tyle to zdecydowanie nie kupię.
    - Dużo? A przepraszam, jeszcze raz, z kim rozmawiam?
    - Zdzisiu Kulczyk, z firmy ZdzisioTronix, tej przy Lidlu..
    - Och przepraszam, spojarzałam na niewłaściwą komórkę tabeli, cóż za okropna pomyłka. Ale z pewnością ucieszy Pana informacja, że cena tego wspaniałego produktu to 15000zł, oczywiście minus 10%!!!

Tak jakoś mi się skojarzyło w kontekście powyższego rodzaju marketingu ;)
    Oczywiście rozmowa taka nie miała miejsca, a podobieństwo jakiejkolwiek postaci do rzeczywistych osób (szczególnie Pana Zdzisława) jest czysto przypadkowe :lol:

No dobra, a jaka jest cena wyjściowa? ;)
  • Computer Controls
    Armadon
    Level 14  
    Osobiście uważam że redakcja elektrody powinna kategorycznie odmówić zamieszczenia newsa z taką promocją bez podania ceny wyjściowej - ze względu na chociażby minimalny szacunek dla użytkowników portalu. To nie onet.
    Ja wiem że pieniądz jest pieniądz ale jednak są pewne granice których przekraczać nie wypada.
    krzysiek_krm
    Level 40  
    A ja akurat myślę nieco inaczej.
    Oczywiście jest to trochę niewygodne ale też nie rozumiem waszego oburzenia i tej pryncypialnej krytyki. W końcu żyjemy w wolnym świecie i każda firma może kształtować swoją politykę cenową jak chce a jeżeli @krisraba, @piotrgo tudzież @armadon to się nie podoba to zawsze możecie taką firmę (przepraszam za wyrażenie) po prostu "olać" - i tyle. Proponuję wziąć pod uwagę, że ten opis nie dotyczy piekarza - monopolisty na "prawie bezludnej" wyspie ale producenta narzędzi do µC
    magic9 wrote:
    dla procesorów ARM, w tym Cortex-A i Cortex-M

a to nie jest towar pierwszej potrzeby, poza tym oferta rynkowa jest dość szeroka, jak wam się nie podobają wyroby płatne to zawsze możecie użyć całkowicie darmowych - wówczas rabat jest nieistotny. :D
    piotr_go wrote:
    Niedługo mają wejść przepisy nakazujące podanie ceny przed promocją i wysokie kary za jej brak.

To już w ogóle dziwactwo i ma z wolnym rynkiem związek taki mniej więcej jak ja z baletem klasycznym albo śpiewem koloraturowym.
    Ja świetnie rozumiem wprowadzony czas jakiś temu zakaz reklamy towarów dla dzieci, w których (na przykład) klocki sprawiają wrażenie żywych: ruszają się, coś tam robią, rozmawiają, itp, itd. Tyle że środowisk rozwojowych to dzieci raczej nie kupują. :D
    piotr_go
    DIY electronics designer
    krzysiek_krm wrote:
    nie rozumiem waszego oburzenia i tej pryncypialnej krytyki

1. Nie lubię wyłudzania danych do spamowania pod pretekstem zapoznania z cennikiem.
    2. Nie lubię czekać. Cennik powinien być łatwo dostępny. Klikam i jest.
    krzysiek_krm
    Level 40  
    piotr_go wrote:
    Nie lubię wyłudzania danych do spamowania pod pretekstem zapoznania z cennikiem.

A stoi ktoś nad Tobą ze spluwą i mówi "dawaj dane @piotrgo bo jak nie - to łeb rozwalę" ?
    Nie chcesz - nie musisz.
    No dobrze, a gdyby jednak cena była podana i atrakcyjna i gdybyś jednak ten towar kupił, to co wtedy - też nie podpiszesz umowy bo się boisz wyłudzania danych, czy jednak wtedy będzie to nieistotne ?
    piotr_go wrote:
    Nie lubię czekać. Cennik powinien być łatwo dostępny. Klikam i jest.

Wtedy najlepiej użyć narzędzi darmowych - klikasz i masz.
    piotr_go
    DIY electronics designer
    krzysiek_krm wrote:
    też nie podpiszesz umowy bo się boisz wyłudzania danych, czy jednak wtedy będzie to nieistotne ?

Wymuszanie zgody na telemarketing przy zamówieniu jest niezgodne z prawem.
    krzysiek_krm
    Level 40  
    piotr_go wrote:

A przy zapoznawaniu się z cennikiem jest zgodne ?
    khoam
    Level 40  
    piotr_go wrote:

Amerykanie mogą o tym nie wiedzieć, a dość często korporacje amerykańskie traktują Polskę jak kraj pasterski.