Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz wciagajacy wode jako odkurzacz piorący

HaolleM 08 Sep 2021 11:35 273 3
    HaolleM
    Level 1  
    Dzien dobry,
    Mam rozwiazanie mojego problemu ,ale przed zakupem wolalbym zapytac doswiadczonych ludzi o opinie co o tym mysla.
    Myslalem nad zakupem odkurzacza pioracego a ze przeszkadza mi to ze to np nie bedzie piana tylko woda bedziemi psikac nalewo i prawo (dorywczo sprzatam samochody w komisie aut uzywanychu kolegi jego sprzetam )to pomyslalem tak:
    Kupie odkurzacz wciagajacy wode myślałem nad WD 3 Karcher a srodek na niose w inny sposob.
    Znajomi czasem mnie pytaja czy prywatnie im auta nie posprzatam, czemu nie .Wiem ze jak bym szedl w sprzatanie aut to i to odkurzacz pioracy dokupilbym a ten WD3 jako zwykly zostawil.
    Ale wgl czy tak mozna? Czy WD3 da rade
    Jestem ciekawy waszej opini.
  • Helpful post
    konsum
    Level 27  
    Ja tak w domu czyściłem tapicerkę narożnika z wykorzystaniem odkurzacza bez workowego.
    To nie było to.
    Moim zdaniem wyrzucisz pieniądze w błoto nie dużo ale jednak.
    Lepiej od razu kup piorący, zazwyczaj wychodzi tak, że jak się chce przyoszczędzic to później trzeba więcej wydać.
    A jak masz fach w ręku to wiesz ile zleceń będziesz miał właśnie na pranie kanap, narożników, dywanów itp.
  • Helpful post
    tzok
    Moderator of Cars
    HaolleM wrote:
    Myslalem nad zakupem odkurzacza pioracego a ze przeszkadza mi to ze to np nie bedzie piana tylko woda bedziemi psikac nalewo i prawo
    Nie bardzo rozumiem to zdanie, ale w typowym odkurzaczu piorący woda nigdzie na zewnątrz nie psika. Środek piorący jest podawany wewnątrz końcówki piorącej i z niej jest odsysany.

Jeśli używasz środków które się pienią, do zbiornika na brudna wodę musisz dodać środek neutralizujący pianę, inaczej możesz uszkodzić odkurzacz, jak piana dostanie się do silnika.
  • Helpful post
    jerry1960
    Level 35  
    Ile masz pieniędzy do wydania . Jak odkurzacz do dywanów i tapicerki to karcher Puzzi. Cena ponad 2000 PLN.