Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Honda Jazz 2003r - Wymiana radia

kj01 12 Sep 2021 12:08 402 5
    kj01
    Level 9  
    Witam, w hondzie siostry sypie sie radio, raz gra raz nie. Nie działa gałka od głośności. Teraz pytanie bo mam okazje zakupić radio od nowszej wersji i nie wiem czy da radę to podłączyć.
    justka80
    Level 30  
    W tych radiach, to dość charakterystyczna usterka. Temat jest wielokrotnie poruszany, więc radzę użyć "szukaj", by dowiedzieć się więcej.
    kj01
    Level 9  
    Wiem ze nie którzy bawia sie w naprawe ale ja nie mam czasu na wysyłki itp a nie mam nigdzie blisko kogos kto by sam sie tym zajął. Dlatego chcę poprostu zmienic na sprawdzone sprawne radio tyle ze od nowszego modelu. Ze zdjęć tylnego panelu wychodzi ze jest tylko różnica w podłączeniu anteny, ale nie wiem czy podłączenie regulacji nawiewu będzie pasowało ewentualnie działanie klimy.
    justka80
    Level 30  
    kj01 wrote:
    Ze zdjęć tylnego panelu wychodzi ze jest tylko różnica w podłączeniu anteny, ale nie wiem czy podłączenie regulacji nawiewu będzie pasowało ewentualnie działanie klimy.

Gdzie te zdjęcia !?? Nikt tu nie ma "szklanej kuli" !!
    Nadal nie wiemy co chcesz zamienić na co, Nie podajesz ani modelu oryginalnego radia, ani tego "nowszego".
    kj01
    Level 9  
    Honda Jazz 2003r - Wymiana radia Honda Jazz 2003r - Wymiana radia

Po lewej jest to co bym chciał wstawić tylko w wersji europa a po prawej jest stare ori
    kj01
    Level 9  
    Na szczęście naprawa pomogła i śmiga. [/i]