Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Diagbox 9.91 brak komunikacji z kalkulatorami

pawelopatow 13 Sep 2021 10:51 1290 6
    pawelopatow
    Level 10  
    Witam, zainstalowałem diag 9.91 od chińczyka na vm win 10 64 bit. Włącza się, pokazuje auta, łączy się z kablem( najnowszy gold), ale brak jest komunikacji z kalkulatorami silnika.nic nie wykrywa oprócz sterownika podtrzymywania napięcia. Na multidiagu się łączy z tym autem. Pomoże ktoś? Dodam że program instalowany na innym laptopie z win 10 i to samo...
    marchelmza
    Level 10  
    Kolego mam to samo Wind 10 pro 64 bit. Diag w VMware 9.91 widzi VCI ale brak odpowiedzi z kalkulatorów nie wykrywa vin na dwóch autach
    marchelmza
    Level 10  
    Czy ja wiem miałem już kiedyś diagbox od ryżowych chodził ok. Miałem Dice volvo też ok. Mam DS 150 też ładnie cyka. Kolega mój nie trafił a mi się nie chce lutować
    marchelmza
    Level 10  
    Ja muszę wgrać 7.XX celem sprawdzenia bo nie odzywa się VCI nie słychać przełączania. W VMware wykrywa vci ale cisza i wyskakuje podaj vin. Nie ufam wirtualizacji korzystałem kiedyś z 7.82. Ale czuję że głowica jest martwa lub luty.
    pawelopatow
    Level 10  
    U mnie problem był z kablem, nowy za 5 stów -musialem odesłać. Stary dziesięcioletni się połączył...