Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows 10 - Brak niskich tonów

skorakora 15 Sep 2021 02:47 123 2
    skorakora
    Level 4  
    Witam.
    Jak w temacie, gdy słucham muzyki na słuchawkach to mam problem, że pasmo ma wycięte niskie tony. Problem już wiem jak naprawić lecz po pewnym czasie znowu to powraca. By problem rozwiązać muszę odznaczyć wszystkie opcje (patrz załącznik) w ustawieniach dźwięku. Jednak po pewnym czasie one znowu się zaznaczają. Mam teorię że to jakiś "złośliwy" program mi ciągle grzebie przy ustawieniach, ale przez to że nie wiem co to jest za program to nie jestem w stanie nic zrobić. Problem pojawia się od niedawna.

Grzebałem w sterowniku, i szukałem w rejestrze. Nic ciekawego jednak nie znalazłem.
    Jedyne czego jeszcze nie spawdzałem to services.msc, ale to raczej nie tędy droga (a nie patrzyłem bo tego tam jest zbyt dużo)

EDIT: Problem teraz powraca za każdym razem jak wypnę słuchawki z laptopa.
    Pomaga ponowne zaznaczenie i odznaczenie owych opcji. Jak pisałem wyżej to najprawdopodobniej jakiś program "ulepszający" grzebie przy ustawieniach bo reinstalacja sterownika nic nie pomogła, a przy instalacji systemu pamiętam że ze sterownikiem jakiś "ulepszacz" się zainstalował. Niestety nie wykazuje nigdzie żadnej aktywności przez co nie mogę go namierzyć.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    skorakora
    Level 4  
    Dzisiaj się bitlocker jeszcze zepsuł - poleci pełny format. Temat zamykam