Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bluetooth w telefonie Samsung a32

kolorowy_grejfrut218 15 Sep 2021 19:02 159 4
    kolorowy_grejfrut218
    Level 2  
    Cześć,
    Zastanawiam się od czego zależy widoczność urządzeń bluteooth. Jak to jest możliwe, że pokazuje mi (siedząc w domu, mieszkanie na 6 piętrze), 3 widoczne urządzenia w tym Redmi. Za sekundę nie pokazuje żadnego. Za chwilę znów widzę Redmi dostępne.
    Jest możliwie, że łapie mi bluteooth ludzi przechodzących pod blokiem? No i jak to jest możliwe, że jedno urządzenie mi raz łapie, a zaraz nie?
    tomaszlonski
    Level 25  
    BT działa impulsowo, w zależności od urządzenia i działa co jakiś czas przez kilka sekund szukając urządzenia do sparowania czy już sparowanego.
    Większości urządzeń BT w otoczeniu raczej wcale na telefonie nie zobaczysz.
    kolorowy_grejfrut218
    Level 2  
    Okej, rozumiem. Ale jak sama odświeżam BT to pokazuje mi np 3 urządzenia, za chwilę żadnego, a po kolejnym odświeżeniu jedno z tych których widziałam wcześniej. I tego nie kumam
    nemo333
    Level 29  
    Zapewne widzisz telefony sąsiadów, którzy przemieszczają sie po mieszkaniu, albo są na granicy zasięgu i nie zawsze telefon może je wyszukać.
    tomaszlonski
    Level 25  
    Wcale to nie muszą być tylko telefony, mój wykrywa żarówki, sterowniki LED, TV i box canal+ kilkanaście innych urządzeń ( np. breloczki do kluczy Tile, dzwonek ) praktycznie wszystko co działa i ma łączność przez BT.
    Urządzeń sąsiadów nie liczę bo czasami lista to minimum 5-10 urządzeń przez cały czas pobytu w domu.