Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Radio 2 din z androidem, brak funkcji czuwania

ZbigniewNasieniak 17 Sep 2021 11:39 573 4
    ZbigniewNasieniak
    Level 2  
    Witam. Zakupiłem Chińskie radio 2 din android, mam taki problem, a mianowicie po przekręceniu kluczyka w stacyjce do tzw pozycji 0 radio się wyłącza lecz zapamiętuje ostatnią np wybraną stację lecz brak jest podtrzymania. Radio od nowa ładuje system pomimo że chociaż na chwilę został przekręcony kluczyk. Prawdopodobnie w radiach tych jest funkcja Auto Delay przy pomocy której można ustawić czas czuwania, w moim radiu w ustawieniach fabrycznych niestety nie mogę znaleźć tej funkcji. Mam pytanie czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam
    pier
    Level 23  
    Jak podłączyłeś zasilanie? Jeden przewód zasilający powinien mieć 12V po kluczyku drugi stałe 12V.
    Loker
    Level 39  
    Spróbuj zamienić przewody zasilające (+12V przed/po stacyjce) w kostce przyłączeniowej radia. Częsta przypadłość w radiach z Chin.
    ZbigniewNasieniak
    Level 2  
    pier wrote:
    Jak podłączyłeś zasilanie? Jeden przewód zasilający
    Dokładnie tak jest podłączone

Dodano po 3 [minuty]:

Loker wrote:
    Spróbuj zamienić przewody zasilające (+12V przed/po stacyjce) w kostce przyłączeniowej radia. Częsta przypadłość w radiach z Chin.

Chodzi mi o coś takiego
    https://marsdev.pl/blog/poradnik/auto-delay-o...aczenia-po-wylaczeniu-stacyjki?confirmation=2
    Loker
    Level 39  
    Jeśli radio w jakichkolwiek warunkach (oprócz odłączenia akumulatora) wyłącza się całkowicie i potem od nowa ładuje system, to najprawdopodobniej masz zamienione kabelki zasilania.