Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin?

60jarek 20 Sep 2021 10:40 228 2
    60jarek
    Level 27  
    Jak w temacie gdzie zakupię poza przesyłką z Chin Gniazdo do taśmy złącze FPC FFC 40 pin? (za długo by czekać min miesiąc).
    Uwaga: dokładnie takie jak na zdjęciu.
    Rożni się od innych tego typu zapinka jest z tyłu gniazda i widać na nim szczelinę.
    Postaram się dodać inne zdjęcia.

Do tej pory znalazłem takie na allegro ale wysyłka z chin (jedna oferta z polski za kosmiczne pieniądze) lub Ali Expres.
    Po prostu urwana klapka w oryginale i chcę ją podmienić bez wlutowywania całego gniazda.

[Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin?
    Pokazuje te identyczne tylko całe.
    [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin? [Kupię] Gdzie kupię gniazdo do radia fpc ffc 40 pin?
    staś pytalski
    Level 39  
    Może łatwiej będzie jak powiesz do jakiego urządzenia potrzebne Ci to gniazdo.
    60jarek
    Level 27  
    Witam.
    Do tego radia jak widzisz na zdjęciach jest jedne gniazdo uszkodzone 1 zdjęcie i to na pewno nie prze zemnie dlatego chińczyk tak je klejem załatał.
    Na razie przeryłem internet i nie znalazłem takiego -jak widzisz urwana zapinka.
    Zakupiłem gniazdo co ma zapinkę z odwrotnej strony wygląda na podobnie skonstruowane może mi się uda przepiąć zapinkę wygląda na identyczną jak w moim gnieździe radia -budowa gniazda podobna może coś z tego będzie.
    Moje gniazdo wygląda jak te ze zdjęcia, ale piny do lutowania są po przeciwnej stronie.
    Gniazdo zapięte te ma akurat więcej pin i jest nie wykorzystywane w radiu -takie same jak te uszkodzone 40pin.

Dodano po 42 [minuty]:

Chciałem uniknąć wymiany gniazda bo druk naprawdę wybitna jednorazówka.