Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zlecę] Zlecę zaprojektowanie płytki PCB do obudowy KRADEX Z105 oraz Z106

gaderypoluki1 21 Sep 2021 14:09 540 1
Altium Designer Computer Controls
    gaderypoluki1
    Level 3  
    Witajcie,
    zlecę zaprojektowanie płytki PCB dla obudowy KRADEX Z105 oraz Z106. Docelowo chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z taką osobą, która mogła by zaprojektować jeszcze kilka innych płytek też pod obudowy firmy KRADEX.

Czego oczekuję:
    a) Wykonania projektu płytki PCB dla Z105 w programie Eagle. Chciałbym, aby ta osoba wzięła na siebie również sprawdzenie, czy płytka, zastosowane gniazda śrubowe pasują do tychże obudów.
    b) Chciałbym otrzymać kod gotoweg programu, aby ew. później go aktualizować.
    c) Mieć aktywny wpływ i stały kontakt z osobą projektującą płytkę.
    d) Wyeksportowanie warstw do druku płytki.
    e) Chciałbym, aby osoba projektująca płytkę wskazała, jakie gniada wybrała w sklepie XYZ, abym mógł zakupić odpowiednie.
    f) Ja nie jestem elektronikiem, więc jeśli trzeba będzie zastosować kondensator XYZ, rezytor etc to chciałbym, aby osoba projektująca zasugerowała użycie powyższego.

Płytka:
    a) Projekt płytki jest naprawdę prosty: 2 szeregi gniazd żeńskich, raster 2,54mm na włożenie Arduino Nano
    b) 2 złącza śrubowe:
    Tył: Podłączenie zasilania do Arduino oraz sygnału SPI (SCLK, MOSI, MISO, SS). Trzeba podłączyć całość do odpowiedniej nogi Arduino
    Przód: Gniazdo śrubowe do czujnika Vcc, GND, Data na PIN 2 arduino
    c) Na samej płytce 1 rezystor 4,7kOhm.

Takie proste układy można szybko zbudować na płytce stykowej. Ja potrzebuję to na płytce PCB dla obudowy na szynę DIN.

Największa trudność to zaprojektowanie tego w Eagle, dla mnie to magia ponieważ nie znam tego programu, a sam układ mam zbudowany na stykówce.
    Do you have a problem with Arduino? Ask question. Visit our forum Arduino.
  • Altium Designer Computer Controls
    gaderypoluki1
    Level 3  
    Oferta już nie aktualna.