Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki

karolmichalewcz 22 Kwi 2012 18:43 641681 1571
  • #1201 22 Kwi 2012 18:43
    Adrian_C
    Poziom 17  

Druga impreza i widać trochę laser na zdj ale mało nie widać tego efektu ;/ a naprawdę nie jest zły ..

No i trochę mnie gratów na tej imprezie :)
    Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki

• #1202 22 Kwi 2012 19:59
    Luke15
    Użytkownik obserwowany

Adrian_C napisał:
    Druga impreza i widać

Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan! ;) Dlaczego to tak? ;)

O ile na pierwszej imprezie było nie najgorzej, tutaj jest źle.

• #1203 22 Kwi 2012 23:17
    Adrian_C
    Poziom 17  

Wytłumacze sie... Było 30 min na ogarnięcie imprezy. A jak wiecie nie da sie przez tyle ogarnąć, a solenizantka spóźniła sie godzinę ( msza w kościele:))

• #1205 23 Kwi 2012 10:34
    Adrian_C
    Poziom 17  

Jest to własnej roboty on/off u sa w nim 2xdiscolitez po 4 kanały i regulacja stroboskopów

• #1206 29 Kwi 2012 22:14
    Kolas0522
    Poziom 15  

A co to za "bassreflex'y" w górkach masz? Dość dziwnie wyglądają...

• #1208 30 Kwi 2012 16:37
    Luke15
    Użytkownik obserwowany

Wymień to jak najszybciej albo pomaluj, bo rzuca się w oczy i prawdę mówiąc psuje ogólny wygląd.

• #1209 30 Kwi 2012 20:35
    Adrian_C
    Poziom 17  

Spray jest już kupiony ale brak czasu...

Widok laseru z tej soboty (ta sama sala co tydzień temu)

• #1211 01 Maj 2012 10:42
    Adrian_C
    Poziom 17  

Chyba grasz na stałe tu?bo widzę belka na stałe do sufitu? i co to skanery?

• #1213 01 Maj 2012 11:57
    chengerG
    Poziom 16  

Tak gram na stałe co jakiś czas. To tylko część oświetlenia bo reszta jest przymocowana na stałe po całej sali. Skanery to GOBOSCAN firmy SoundLab na żarówce 15V/150W, świecą mocno ale nie ma tarczy z kolorami osobno tylko są kolorowe goba.

Co do dźwięku to brzmi to bardzo przyjemnie :) Czuć impuls i jest dobrze wypełnione całe pasmo. Wysokie tony są wyraźne i miłe do słuchania.

Adrian_C napisał:

A pochwal sie czym to napędzasz?

2 x TA2400 i 1 x TA1400

• #1214 01 Maj 2012 17:47
    Adrian_C
    Poziom 17  

Zerwij naklejkę z stroboskopu bo jak długo pochodzi będzie Ci coś dziwnie śmierdziało :D

A pochwal sie czym to napędzasz?

• #1215 05 Maj 2012 21:56
    REPSOL46
    Poziom 17  

A ja mam zestawik mały i słaby ale jakoś gra...
    - 4x omnitronic dx 2222
    - 2x omnitronic bx 2250
    - 2x omnitronic 1550

- 1x Hollywood impact 4000
    - 1x Elektron Amp 22000B

- 1x wharfedale pro r 200 (mikser)

- 1x dm 222 (mikrofon za 6 euro.. :/ )

Szału nie ma, gwizdków też, ale gra?? gra. może nie "śpiewa" ale gra
    Świateł chwilowo nie mam własnych ale pożyczam 2 pary ledowe i 2 reavemoony.

• #1216 16 Maj 2012 15:01
    blabba
    Poziom 2  

ja mam dwa altusy 140 w idealnym stanie dwa suby po 100w każdy a napęd to wzmacniacz uher 160 r 4x100w przy 8 ohm equalizer sherwood eq 3010c sygnał z kompa do tego da statywy a za to wszystko zapłaciłem 1700zł i jestem zadowolony (*_*)

"Ale nie mam słownika poprawnej pisowni" - chciałoby się dopisać.
    Proszę poprawić.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

• #1217 20 Maj 2012 19:36
    djdrake1903
    Poziom 2  

witam.;)
    jeśli chodzi o nagłośnienie to ja posiadam kolumny american audio tri pack czyli dwie satelity po 180 wat rms zasilane z subofera o mocy 300 wat konsola pioneer ddj-s1 dwa lapki mac booka pro i lenovo
    oświetlenie:
    dwie kule quest led
    strobo 700 wat
    laser zielony
    ledowe derby
    lampy uv
    dymnica antari chyba. daje rady;d
    i stare derby na zarowki ;d
    posiadam jeszcze dwa monitory przymocowane do belki i wyswietlaja moja reklame i teledyski ale nie posiadam jeszcze fotki z nimi;/
    planuje jeszcze dokupic pare ledowych parow oraz jakies glowice i zmienic naglosnienie na pol audio dj 2000 lub cos z hk
    wszystko starannie pochowane jesli chodzi o przewody itp ;p

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

• #1219 08 Cze 2012 23:38
    sms240
    Poziom 14  

djdrake1903 co robi te fajne wzorki na tym zdjęciu? :D nie chodzi mi o kropki tylko te drugie.

• #1221 14 Cze 2012 19:12
    djdrake1903
    Poziom 2  

american dj led quest ;d polecam światełko ;d jak na ledy daje naprawdę dużo światła w ciemnym pomieszczeniu nawet bez dymu widać promienie.

Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki

• #1223 29 Cze 2012 07:28
    danonz
    Poziom 14  

U mnie zmiany kolejne.
    Doszedł crossover Behringer CX2310, oraz jeden głośnik basowy zregenerowany u STXa, dlatego ma inną membranę, ale o takich samych parametrach.

Na filmie widać T.Ampa, lecz on napędza tylko nadstawke, po prawej stoi crossover, oraz Elmuz 2404M

Link

Tutaj może inna próba:

Link

Dzisiaj na imprezie będę miał okazje nagrać filmik.

• #1224 29 Cze 2012 09:00
    Luke15
    Użytkownik obserwowany

Osobiście nie był bym zadowolony gdybym miał tak zregenerowany głośnik...

Ale cóż... Odesłał bym jeszcze tego samego dnia :).

• #1225 29 Cze 2012 11:27
    danonz
    Poziom 14  

Luke15 napisał:
    Osobiście nie był bym zadowolony gdybym miał tak zregenerowany głośnik...

Ale cóż... Odesłał bym jeszcze tego samego dnia :).

Dlaczego? Gra tak samo jak orginalny. Membrana tylko inna, bo już tych nie mieli, ale o podobnych parametrach (różnice nie robią różnicy :D )

• #1226 29 Cze 2012 11:42
    chengerG
    Poziom 16  

Chodzi o wygląd, dla zwykłego śmiertelnika są to dwa rożne głośniki.
    Powiem Ci, że z nagrania słychać, że przyjemnie grają te głośniki. Głownie chodzi mi o górne częstotliwości :)

PS Czy Danny Rush to Twój pseudonim artystyczny :?:

• #1227 29 Cze 2012 12:00
    Luke15
    Użytkownik obserwowany

chengerG napisał:
    Chodzi o wygląd, dla zwykłego śmiertelnika są to dwa rożne głośniki.
    Powiem Ci, że z nagrania słychać, że przyjemnie grają te głośniki. Głownie chodzi mi o górne częstotliwości :)

I tutaj się mylisz, zwykły śmiertelnik ma to daleko jakie tam głośniki siedzą i jak wyglądają bo kompletnie nie ma o tym pojęcia.

Ja odesłał bym dlatego że skoro zapłaciłem to wymagam. Wygląda to fatalnie, chyba że założysz kratę + gąbkę i nie będzie widać. Wyobraź sobie, jak wyglądał by większy system, gdyby w każdej paczce, siedział głośnik o innym kolorze... Proszę Was... :D

Nagranie kompletnie nie odzwierciedla tego, jaki dźwięk się z nich wydaje... Jak w ogóle można stwierdzić po nagraniu z telefonu czy kamery, czy coś gra dobrze?

Tak jak mówię, system ma grać ale i wyglądać przyzwoicie, a różnokolorowe przetworniki w każdej paczce, nie wyglądają jak dla mnie dobrze.

Większość klientów jest wzrokowcami... ;)

• #1228 29 Cze 2012 14:22
    danonz
    Poziom 14  

chengerG napisał:
    PS Czy Danny Rush to Twój pseudonim artystyczny :?:

Tak :)

Luke no wiem że to nieestetycznie wygląda, ale nie miałem wyjścia, miałem imprezę za tydzień, a głośnik uszkodzony więc wysłałem im do naprawy, i założyli taką membranę. Miałem do wyboru tylko regenerację u nich, gdyż tych głośników już nie produkują. Tych żółtych membran już nie produkują więc nie było wyboru :/ a i tak wiesz pewnie z innego tematu, że będę wymieniał te basy na SW.STX.15.3.800.4.F.A.MC, i tymczasowo chcę je wrzucić do tych skrzyń.

Pozdrawiam :)

W górkach siedzą GDWT-10-200-8-PB od STXa, nie ma już ich w ofercie chyba. Ładnie grają, o dziwo jak na GDWT nie skrzeczą.

• #1229 01 Lip 2012 11:44
    piotrdx626
    Poziom 28  

Mój sprzęt się nieco zmienił :)

2x JBL M330 + alphard v4
    1x sub na SW.STX.15.3.800.8.F.A.MC (robiony przez Granata) + ep2500
    Cross 2310
    Kontroler Reloop Mixage + Dell Vostro

Oświetlenie: 4*led par 64, 2*adj pearl led, 1x revo 3, stary stroboskop botex
    + sterownik adj

• #1230 01 Lip 2012 18:11
    Didlin
    Poziom 1  

Witam.
    Tyle gustów co ludzi ,i bardzo dobrze zawsze można podzielić się swoimi uwagami ,doświadczeniami itd.
    Pytanie zawsze jest jedno : do czego potrzebny jest nam sprzęt nagłaśniający i najważniejsze ile mamy na to funduszy . W tej chwili sprzętu nagłaśniającego w naszym kraju mamy tyle wszelakiej maści renomowanych światowych firm ,że tylko wyobraźnia może być ( kasa ) jedynym ogranicznikiem w doborze naszego sprzętu. Polecam stronę INFO MUSIC i tam każdy znajdzie coś dla siebie.
    Ja osobiście zajmuję się amatorsko prowadzeniem wszelakich imprez tanecznych ( dancingi ,firmowe eventy ,czasem wesela ,poprawiny ,studniówki itd ) . Swój sprzęt dobierałem pod kątem uniwersalności i prostoty tj. :
    - końcówka mocy firmy ADS LX 1100 nie muszę się rozpisywać na temat tej końcówki to klasyk ,ciężka jak cholera ,ale nigdy mnie nie zawiodła ,prawdziwy kombajn i 5 lat gwarancji ,
    - 2 paczki Wharfedale DLX 15 ,dlaczego ano potężny 15 calowy bas i 2 calowy tytanowy driver łączna moc 500 wat .Każde paczki ważą ponad 30 kilo jest co nosić i wykonanie na najwyższym poziomie ,wszystko dopracowane ,pasywna krosownica ,oryginalne złącza NEUTRIK i ten super dźwięk,
    - mikser firmy YAMAHA MG 124CX ,dlaczego właśnie ten ,ano komponenty z jakich jest wykonany to istny szacunek, wszystkie tłumiki ,pokrętła etc warte uwagi ,sam design prostota i funkcjonalność bez żadnych ceregieli i choinek. Wasz sprzęt na imprezy/dyskoteki [/color] .
    - 2 mikrofony na kablu PEVEY i jeden bezprzewodowy JWL ,
    - oryginalne przewody kolumnowe z zakończeniami NEUTRIK SPEACON po 10 m , końcówka spięta z mikserem symetrycznymi przewodami XLR firmy REDS CROS (mogą być niesymetryczne TRS MONO mam zawsze w zapasie i też będzie grało) .
    - 2 statywy na korbkę , nie zawsze jest gdzie postawić kolumny ,więc zawsze wożę ze sobą statywy tak na wszelki wypadek.
    - źródło dźwięku to leciwy laptop z kartą REALTEK i prostym odtwarzaczem Tplayer ,który ma dwa niezależne DECKI ,a i przewód firmy KLOTZ AY5-0200 . Na przewodach nie ma co oszczędzać ,dobry przewód kosztuje ,ale mamy spokojną czaszkę , że dźwięk będzie dźwiękiem ,a nie skomleniem psa.
    Czasem ludziska pytają się jak zlikwidować dziwne przydźwięki jak muzyka nie leci ,a tłumik na mikserze damy do oporu , to jest spowodowane zasilaczem laptopa ,a końcówka DOBREJ firmy ma na tylnym panelu suwak odcięcia pętli masy i po kłopocie ,z głośników cisza żadnych syków jęków świerszczy itp.
    Sprzęcik na owe czasy to takie minimum ,ale o niebo leprze od HOLLYWOODÓW i podobnego taniego badziewia gdzie roi się na różnych stronach internetowych , a podawane moce to czysta fikcja ,laik może dał by się nabrać .
    Teraz kilka słów na temat oświetlenia :
    - dwa skanery American DJ 250 EX na 250 watowej lampie ELC są lekkie ok 5 kg ,świecą super ,ładne kolorki 10 gobosów i tyle samo kolorków .Mają dwa mankamenty :wentylator chodzi za głośno ( jak muzyka gra to jest ok ) i wsadzili badziewiaste silniczki krokowe do lusterka i ruchy PAN I TILT nie są takie precyzyjne chodzi mi dokładnie o skok 1,8 stopnia ,te mają o wiele więcej ,a i do tych skanerów mam sterownik FLASH 240 ,
    - ledowe kolorofony sterowane muzą ,świecą jasno i mają żywe kolory ,
    - stary jak świat flower SHOWTEC na 100 watowej żarówce ,
    - ZIG ZAG 700 WAT ,
    - trzy małe stroboskopy SHOWTEC ,
    - świetlówka UV ,
    - wytwornica dymu.
    Kupować z głową i na kilka lat . Pozdrawiam.

I w znacznej mierze (w tym temacie) - 3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.
    Proszę ucywilizować swój post.
    (dj-MatyAS)