Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośne stuknięcie przy zmianie kanałów. Samsung CK-5012Z.

Deamon :) 30 Paź 2005 01:02 1146 3
  • #1 30 Paź 2005 01:02
    Deamon :)
    Poziom 21  

Witam
    Mam mały problemik w TV samsunga. Przy zmiane kanałów występuje stuknięcie w głośnikach, o ile dźwięk leci z TV to jest w miare ok ale jak przełącze na wzmacniacz to te stuknięcie jest strasznie męczące. Może macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Dodam że TV mam podłączony przez EURO do wzmacniacza technicsa oraz korektora. A może wiecie gdzie najlepiej sie wpiąć żeby głośności regulować z pilota? może pod wyjście głośnikowe?a może gdzieś na przedwzmacniaczu?
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 30 Paź 2005 01:33
    michu_t
    Poziom 15  

Witam, miałem kiedyś podobny problem. Wynikało to z tego że telewizor miał już pare lat, a z racji że był przywieziony z Niemiec to musiał mieć przerabianą fonie. Nie wiem jaki Ty masz dokładnie telewizor, ale jeżeli fonia była przerabiana na Polskę, to stąd biorą się wlaśnie te trzaski.
    Napisz czy przy minimalnej głośności TV też słychać trzaski podczas przełączania.

Pozdrawiam.

0
  • #3 30 Paź 2005 07:56
    nadawca
    Poziom 28  

Przypuszczam , że układ MUTE nie funkcjonuje poprawnie.

0
  • #4 30 Paź 2005 08:19
    Deamon :)
    Poziom 21  

Tzn powiem tak. To jest moj 3 TV w którym jest to stuknięcie. Troszkę się pomyliłem bo ten nie stuka na oryginalnych głośnikach tylko na EURO, wydaje mi się że nic nie jest uszkodzone tylko poprostu ten typ tak ma. Może wstawić jakiś mały kondziorek na wyjsciu euro?

0