Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Antenova przedstawia kompaktową antenę Allani dla 4G/5G

ghost666 06 Oct 2021 19:57 543 0
Optex
 • Antenova przedstawia kompaktową antenę Allani dla 4G/5G
  Firma Antenova, brytyjski producent anten i modułów antenowych RF dla systemów M2M i Internetu Rzeczy (IoT), zaprezentowało Allani (numer części SR4L069) — kompaktową antenę SMD dla pasm komórkowych 4G i 5G. Ta nowa antena mierzy zaledwie 45,0 mm × 10,0 mm × 3,3 mm. Osiąga dobrą sprawność przy niewielkiej płaszczyźnie uziemienia, co czyni ją dobrym wyborem dla projektów ze stosunkowo małą ilością miejsca na PCB na antenę.

  Antena Allani wymaga odstępu zaledwie 3,25 mm pod anteną i 15 mm z każdej strony, aby dobrze funkcjonować w pasmach poniżej 1 GHz — co czyni ją użytecznym wyborem w przypadku kompaktowych projektów wykorzystujących pasmo 617 do 698 MHz. Może działać wydajnie, zajmując niewiele miejsca na PCB.

  "Nasza nowa antena Allani zapewnia to, czego potrzebuje każdy projektant — małą antenę do sieci 5G, o dobrej wydajności i wysokiej sprawności" powiedział Michael Castle, kierownik ds. marketingu produktu w firmie Antenova. "Ta antena jest przeznaczona do mniejszych projektów, które będą działać w sieciach 5G teraz i w przyszłości. Obsługuje pasma komórkowe 3G i 4G/LTE, a także 5G, co czyni ją przyszłościowym wyborem dla projektów, które przejdą na 5G w trakcie swojego życia. Poprawiona sprawność tej anteny pomoże również naszym klientom uzyskać certyfikaty od PTCRB i operatorów komórkowych".

  Antenova stworzyła antenę Allani do pracy w pasmach 5G na całym świecie, w szczególności w paśmie 71 w USA, które zapewnia dobry zasięg dla sieci 5G przy częstotliwości 617–698 MHz. Antena obsługuje również LTE, GSM, CDMA, DCS, PCS, WCDMA, UMTS, HSPDA, GPRS, EDGE i IMT.

  Powstające sieci 5G oferują wyższe szybkości transmisji danych i niskie opóźnienia, co jest idealne do strumieniowego przesyłania wideo. Antena Allani jest przeznaczona do kamer CCTV w sieci 4G i 5G, komórkowych hotspotów Wi-Fi, systemów zdalnego monitorowania, komunikacji z dronami, stacji bazowych Pico, terminali POS, aplikacji M2M i IoT.

  Antenova zapewnia projekt referencyjny, który pomaga projektantom umieścić antenę na płytce drukowanej systemu i zintegrować ją z obwodami. Specjalistyczny zespół RF firmy Antenova oferuje dalsze wsparcie RF dla swoich projektów i testów w komorach bezechowych firmy. Allani to najnowsze anteny w ofercie Antenova, która obejmuje anteny SMD i elastyczne do sieci komórkowych, ISM/LP-WAN, GNSS i Wi-Fi.

  Źródło: https://www.eetimes.com/intel-unveils-second-generation-neuromorphic-chip/

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 10591 posts with rating 8941, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • Optex