Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wybór aparatu cyfrowego

30 Paź 2005 17:26 1872 2
  • Poziom 10  
    Chciałbym kupić aparat cyfrowy tak do +/- 1000 zł. Zastanawiam się nad: Nikon Coolpix L1, Fuji FP S5500, Konica Minolta Dimage Z3, Canon PowerShot S1 IS. A może polecacie jakiś inne? To będzie mój pierwszy aparat cyfrowy :)

Z góry dzięki za odpowiedź :D
  • Spec od drukarek
    Witam ! Jeśli miałbym coś polecić w tej cenie to napewno żadnego z wymienionych, tylko Ricoh Caplio GX - w tej kwocie tylko ten aparat i fuji posiada zoom o ekwiwalencie od 28 - docenisz to chcąc objąć kilka osób w szeregu w ciasnym pomieszczeniu(z tym że fuji nie oferuje tylu opcji co ricoh i namacalnie robi gorsze fotki.Poza tym macro od 1cm ! Histogram , czułość od ISO 64 /100/200/400/800/do ISO1600 czas wyzwalania od 30/15/8/2/1....do1/2000sek,możliwość użycia lampy dodatkowej(błyskowej)
    Funkcja dyktafonu (zapis w WAV)- przykładowo 267min/karcie 128MB,skaner też Ci już nie będzie potrzebny - zapis tekstu w formacie TIFF
    Model wychodzi z produkcji-zastępują go modele z matrycami 8Mpixeli-jednak o gorszej jasności obiektywu - (coś za coś) można go jescze zamówić w firmie Foto raj - http://www.foto-raj.pl/ - ostatnio z przesyłeczką kosztował 800zł - wtedy zostaną Ci pieniążki na akumulatory i kartę :-)
  • Poziom 12  
    Widzialem zdjecia z roznych aparatow. Napewno nie kupilbym minolty. olympusy za ta cene tez raczej nie sa za ciekawe. Mam starego cyfrowego canona i jestem z niego zadowolony. Dla mnie liczy sie canon, nikon i ewentualnie pentax. Czasem miec lepsza optyke niz duza matryce. Tyle ode mnie. pzdr