Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam filmu scenice fiction

Ture11 14 Oct 2021 00:20 111 0
    Ture11
    Level 37  
    Witajcie.
    Przypomniał mi się urywek filmu, który oglądałem najpewniej jakoś w 2008 czy 2007 roku; nie mogę znaleźć tytułu, a nie bardzo potrafię sformułować sensowne zapytanie do Google'a.

Może podpowiecie tytuł.

Pamiętam bardzo mało z treści, ale na pewno był to film z jakimiś stworami, zagrażającymi życiu ludzi, albo ludzkości - dokładnie nie pamiętam. Coś mi świta, że akcja toczy się w miasteczku Amerykańskim, najpewniej w Nowym Jorku.

Stwory zaatakowały miasto, ludzie kryją się w panice, wiadomo. Główną postacią był ojciec, uciekający przed zagrożeniem wraz z synem. Równolegle przedstawiona była uciekająca rodzina z córką. Z całego filmu pamiętam mniej więcej tyle, że stwory (pod koniec filmu) zabiły opisywanego syna (że tak powiem, rozbijając go o beton), a jego ojciec dał radę uratować córkę drugiej rodziny, której (tej córki) rodzice również zostali zabici przez stwory. Owa obca córka została przygarnięta przez zrozpaczonego ojca pod koniec filmu. Coś mi świta, że ukryli się on w budce z hotdogami, a może w kamperze.

Opis skąpy i najpewniej mocno poprzekręcałem, ale chciałem obejrzeć ten film (może to był kicz, a może niezły film - nie pamiętam, najpewniej to pierwsze).

Ktoś, coś?