Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Z jednego tunera na 2 TV - Polsat

marekmarecki 30 Paź 2005 21:09 1500 7
  • #1 30 Paź 2005 21:09
    marekmarecki
    Poziom 9  

Myślę o zakupie Cyfrowego Polsatu. Chciałbym przy zakupie jednego zestawu odbierać niezależnie programy na 2-ch TV. Jak moge coś takiego zrobić ? Czy ewentualnie 2 tunery (jeden taki co proponuje w zestawie polsat a drugi jakiś lepszy ,np. jakis ferguson) by w tym mogły pomóc ?

Gdybym kupił jakiś lepszy tuner to czy moge zakupic polsat bez tunera ?

0 7
  • #2 30 Paź 2005 21:14
    MIREK54
    Poziom 26  

I to jest to czego wszyscy sobie życzymy-odrazu ruszyłby sharing Cyfrowego Polsatu i Słoneczko zaświeciłoby!
    Powodzenia w marzeniach!!

0
  • #3 30 Paź 2005 21:38
    marekmarecki
    Poziom 9  

Co to ten sharing :?:
    Mam przez to rozumieć że tak się nie da :?: :?: To powiedzcie mi jak robią to z kablówką :?:

0
  • #4 30 Paź 2005 22:59
    MIREK54
    Poziom 26  

W Cyfrowym Polsacie karta jest sparowana z tunerem i dlatego stanowią nierozłączną parę i w danej chwili na tej parze można oglądać jeden program , aby w danej chwili obok można było oglądać inny program potrzebna jest druga para a to się równa dwóm abonamentom Cyfrowego Polsatu-tak pracuje to w kablówce.
    Z tego powodu nie można udostępnić karty dla innych tunerów jak to się dzieje przy sharingu CYFRY+.Czyli jakby nie skakał zawsze tyłek jest z tyłu!

0
  • #5 31 Paź 2005 12:28
    marekmarecki
    Poziom 9  

No bo muszę cos wykombinować. Teście na dole ja na górze i co mamy dwa abonamenty opłacać :?: :!: :|
    Najbardziej mi zależy w tym wszystkim na kanałach sportowych. Nie wiem może w Cyfrze jest inaczej, może na bezpłatnej satelicie coś jest ciekawego :?:
    Może będzie coś taniej gdy wezmę, np. 2 abonamenty w cyfrze :?:
    Please help :!: :!: :!:

0
  • #6 31 Paź 2005 14:18
    nadir11
    Poziom 21  

C+ w odróżnieniu od Polsatu pozwala dzielić sygnał w jednej posesji, do tego celu służy, tzw. splitter, na twoim miejscu rozważyłbym zakup dowolnych tunerów z czytnikami kart i splittera

0
  • #7 31 Paź 2005 14:48
    marekmarecki
    Poziom 9  

To znaczy, że kupuję dwa tunery i splitter na własną rękę i zawieram umowę z C+ (bez tunera). C+ udostępnia mi sygnał za stawkę jak bym wykupił u nich jakiś pakiet. Dobrze zrozumiałem :?:

0
  • #8 31 Paź 2005 15:11
    nadir11
    Poziom 21  

Dokładnie tak, wykupujesz tylko jeden abonament, reszta na własną rękę i oglądasz niezależnie na dwóch tunerach :)

0