Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie studia po technikum elektronicznym?

30 Oct 2005 23:22 1557 5
  • Level 14  
    jakie studnia wybrac po technikum elektronicznym??
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    za malo szczegolow. nie powiedziales, czy chcesz dalej ksztalcic sie w tym kierunku. powiedz cos wiecej. powiedz na jakim kierunku w technikum jestes. powiedz czym sie interesujesz i co umiesz najlepiej.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    No i czy jesteś dobry z matmy i fizyki, bo na studiach elektronicznych (informatycznych też) te przedmioty stoją na dość wysokim poziomie.

Pozdrawiam.
  • Level 14  
    no z matmy i fizy nei jestem najgorszy, w drugiej klasie na koniec mialem po 4!! na komputeraz tez sei troche znam(pracowalem kiedys w kfejce internetowej i tam sei duzo nauczylem)!! chodzilo mi o takie studnia z przyszloscia!! najbardziej to pasuja mi jakies ukl audio, telefony kom, naprawiam kumpla czasami jakies RTV/AGD!!(jakies male naprawy, i nie zawsze sei udaje ehhe ale odcezgos ytrzeba zaczac;)), ja myslalem o telekomunikacji, czy robotyce, automatyka!! wieice mpoze jakie tamm sa przedmioty!! i nie zadaleko, mieszkam praktycznie w bydzi, takze moga byc okolice!!
  • Level 2  
    Na pewno AGHw Krakowie lub Politechnika -(tylko nie każda jest dobra np mam znajomych z częstochowy i radomia którzy opowiadają że firmy szukające tam inżynierów nie chcą studentów z tych uczelni). Najlepsza jest Elektronika w Warszawie ale żadko się zdarza aby ktoś zdał tam po technikum - są egzaminy z matmy i fizy które trzeba naprawde dobrze rozwaalić. Ja studiuje we wrocku na elektronice i naprawde jest suuuper :)