Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dwie nowości od Fluke do instalacji solarnych oraz elektrycznych

magic9 21 Oct 2021 08:27 711 0
Fluke Kamera Termowizyjna
 • Dwie nowości od Fluke do instalacji solarnych oraz elektrycznych
  Firma Fluke wprowadziła właśnie na rynek dwie nowości: przełomowy analizator jakości energii elektrycznej z serii 1770 pozwalający na bezbłędne pomiary oraz pierwsze na świecie mierniki cęgowe o klasie bezpieczeństwa CAT III / 1500 V do instalacji solarnych.

  Analizator jakości energii elektrycznej, seria 1770
  Drugi z nowości od Fluke - model 1770 do pomiaru jakości energii elektrycznej - idealnie sprawdza się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych użytkowników pracujących przy instalacji, oddawaniu do eksploatacji i serwisowaniu sprzętu. Zapewnia on elastyczny transfer danych, w tym na komputer poprzez USB, Wi-Fi, Ethernet i zdalnie przez sieć komórkową, bez przerywania sesji rejestrowania danych czy badania jakości zasilania lub energii.

  Dwie nowości od Fluke do instalacji solarnych oraz elektrycznych


  Aby dowiedzieć się więcej o modelu 1770, kliknij na poniższą grafikę:

  Dwie nowości od Fluke do instalacji solarnych oraz elektrycznych


  Miernik cęgowy Fluke 393
  Nowy miernik cęgowy Fluke 393 umożliwia pomiar napięcia o wartości do 1500 V DC, podczas gdy limit dla standardowych przyrządów do tego zastosowania wynosi 1000 V DC. Jednocześnie zapewnia przy tym prostszą obsługę, a przede wszystkim najwyższą klasę bezpieczeństwa CAT III / 1500 V DC według najnowszej normy bezpieczeństwa dotyczącej mierników cęgowych - IEC/EN 61010-2-032:2019. Fluke 393 idealnie nadaje się do instalacji i konserwacji farm solarnych o skali przemysłowej oraz komercyjnej - najwyższy poziom bezpieczeństwa i łatwości obsługi znacząco ułatwia instalatorom i technikom szybki rozruch farm solarnych oraz zapewnia stałą produkcję energii odnawialnej.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat mierników cęgowych AC/DC prawdziwej wartości skutecznej Fluke 393 i 393 FC do bezkontaktowych pomiarów napięcia, kliknij na poniższą grafikę:

  Dwie nowości od Fluke do instalacji solarnych oraz elektrycznych


  Informacje o firmie Fluke

  Misją firmy Fluke jest utrzymanie czołowej pozycji na rynku kompaktowych, elektronicznych przyrządów pomiarowych dla profesjonalistów. Oferowane przyrządy są wykorzystywane w wielu branżach na całym świecie przez techników i inżynierów do prac serwisowych, instalacyjnych i konserwacyjnych oraz w testach na liniach produkcyjnych i kontroli jakości. Firma Fluke, założona w 1948 roku, ma obecnie biura w 13 krajach europejskich i dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów świata. Dochody ze sprzedaży w Europie stanowią około 40% łącznej wartości sprzedaży firmy na całym świecie. Siedziba firmy Fluke znajduje się w mieście Everett (w amerykańskim stanie Waszyngton). Firma zatrudnia ponad 2500 pracowników na całym świecie. Europejska siedziba firmy (sprzedaż i serwis) mieści się w Eindhoven w Holandii.

  FLUKE jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Fluke Corporation.

  [News sponsorowany]

  Cool? Ranking DIY
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  About Author
  magic9
  Editor
  Offline 
  Has specialization in: redaktor treści elektroda
  magic9 wrote 662 posts with rating 307, helped 10 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
 • Fluke Kamera Termowizyjna