Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TP-Link Archer MR-400 - antena

m5000 22 Oct 2021 16:49 324 3
 • #1
  m5000
  Level 8  
  Posiadam modem TP-Link Archer MR-400. Jedna z antenek mi pękła i zastanawiałam się, czy można gdzieś taką dokupić (jeśli tak to prosiłabym o namiar)? A poza tym, czy antenka z innego modemu TP-Link pasowałaby - ma taki sam wkręt? Ewentualnie czy moglibyście polecić jakieś inne, lepsze (bardziej czułe) antenki, które pasowałyby do tego modelu Archera? Pzdr.
 • #2
  sosarek

  Level 43  
  Możesz zamontować inną.
 • Helpful post
  #3
  User removed account
  Level 1  
 • #4
  NOWY987654321
  Level 25  
  Po Twoim zdaniu , "czy moglibyście polecić jakieś inne, lepsze (bardziej czułe) antenki, które pasowałyby do tego modelu Archera? " wnioskuję że nie jesteś zadowolona z obecnych i sadzę ze przejawia się to w postaci słabych osiagów czyli prędkości internetu mobilnego z którego obecnie korzystasz na MR400?
  Z tego co mi wiadomo po Twoim poprzednim temacie na tym Forum to używasz internetu mobilnego na wiosce. Z reguły w takich wypadkach klienci maja znaczne odległości od stacji bazowej operatora i wewnatrz domu maja problemy z zasięgiem co przekłada się na małe prędkości i niestabilne połączenie z internetem. W takiej sytuacji żadne antenki typu patyk nic nie pomoga i zakup kolejnych /kolejnej za kilkadziesiat złotych naraża cie tylko na niepotrzebny wydatek. Dlatego zaproponowałem ci radykalne ale jedynie słuszne rzozwiązanie jakim jest zakup skutecznej anteny zewnętrznej.
  Niestety ale jej dobór wymaga wiedzy i współpracy z Twojej strony jeśli faktycznie osiagąne prędkości cię nie satysfakcjonuja lub sa przeszkodą w twojej pracy czy nauce to wartoby pomysleć o fachowym rozwiązniu . Służe pomocą.