Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazda 6 2005r 2.0 - Brak sterowania wtryskiwaczy i przepustnicy

blondyn26044 23 Oct 2021 16:01 267 6
    blondyn26044
    Level 11  
    Cześć

Brak wysterowania wtryskiwaczy 1-4 cylinder (sprawdzone przy samym sterowniku)
    Brak wysterowania masą przekaźnika przepustnicy (po podaniu masy przez próbówkę przy sterowniku przekaźnik w skrzynce działa)
    Brak błędów od wtryskiwaczy jedynie jeden błąd od przepustnicy.

Sprawdzone zasilania i masy na sterowniku, zasilanie wtryskiwaczy jest.
    Sterowanie przekaźnika jest masą, sterowanie wtryskiwaczy tak samo, może przeoczyłem którąś masę ale na schemacie widzę 4 przewody ( 1bb, 1az, 1bd, 1bh)

Sterownik podmieniony, objawy takie same.
    Jakiś pomysł?
    koleś kit
    Level 39  
    Co to za silnik jaki kod.? Bo nie wiem o jakim przekaźniku przepustnicy piszesz.
    blondyn26044
    Level 11  
    Kodu silnika nie mogę znaleźć ale poniżej 2 schematy które pasują do instalacji tego silnika. Mazda 6 2005r 2.0 - Brak sterowania wtryskiwaczy i przepustnicy Mazda 6 2005r 2.0 - Brak sterowania wtryskiwaczy i przepustnicy
    koleś kit
    Level 39  
    No to albo immo albo brak sygnału z czujników wału/wałka.Bo jak sterownik ma zasilanie i był podmieniany to nie wiem co innego.

Dodano po 3 [minuty]:

blondyn26044 wrote:
    Cześć

Brak wysterowania wtryskiwaczy 1-4 cylinder (sprawdzone przy samym sterowniku)
    Brak wysterowania masą przekaźnika przepustnicy (po podaniu masy przez próbówkę

Sterowanie przekaźnika jest masą, sterowanie wtryskiwaczy tak samo

To w końcu jest to sterowanie czy nie ?Zdecyduj się.
    blondyn26044
    Level 11  
    Sterowanie powinno być masą ale tego sterowania nie ma.
    Przepustnica prawie nie reaguje na pedał gazu.. ospale wkręca się na 2tyś obrotów.
    Czujnik położenia wałka/wału powodował by brak wysterowania 1 i 4 cylindra? I problemy z przepustnicą?
    koleś kit
    Level 39  
    Piszesz tak że nic z tego nie wiadomo. NIe wiem czy nie ma sterowania od 1 do 4 czy 1 i 4?. Jak 1 i 4 to siedzi pewnie ecu bo co innego. Jak wcale to albo immo albo czujnik wału/wałka. Iskra jest? A przepustnica jest na linkę bo naprawdę nie wiem jaki przekaźnik.
    blondyn26044
    Level 11  
    Brak sterowania wtryskiwacza na pierwszym i czwartym cylindrze.
    Przepustnica elektroniczna.
    Iskra jest na wszystkich cylindrach