Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY

nyquist 24 Oct 2021 21:39 303 0
 • #1
  nyquist
  Level 25  
  (ps. umieszczam w tym dziale, ponieważ zupełnie nie wiem, gdzie należałoby to wrzucić. Jeżeli któryś z moderatorów będzie miał lepszy pomysł, poproszę o przeniesienie do odpowiedniego działu oraz usunięcie tego dopisku - dziękuję)

  Witam Koleżanki i Kolegów.

  W związku z zamiarem zrobienia kursu na prawo jazdy kat. A, zacząłem poszukiwać możliwości wstępnego samokształcenia teoretycznego. Jednakże wszędzie, gdzie trafiłem, okazywało się, że nawet, jeżeli sam "egzamin" (czy raczej należałoby powiedzieć "symulator egzaminu") jest bezpłatny, to już dostęp do kursu zawierającego pełną listę pytań i odpowiedzi - nie. W efekcie zawziąłem się w sobie i opracowałem własną aplikację, która pierwotnie miała posłużyć mnie osobiście, jednakże z czasem uznałem, że może z powodzeniem zostać wykorzystana przez innych potrzebujących.

  Program nazywa się ROBIĘ PRAWO JAZDY i wykorzystuje oficjalną bazę pytań, odpowiedzi oraz plików multimedialnych opublikowanych przez Ministerstwo Infrastruktury. Co równie ważne, postanowiłem, że będzie całkowicie bezpłatny - nie wymaga opłacania żadnych abonamentów, wysyłania smsów, ani rejestracji. Po zainstalowaniu użytkownik od razu uzyskuje pełną funkcjonalność, bez zablokowanych opcji, czy tzw. "zakupów w aplikacji".

  Po uruchomieniu aplikacji i wybraniu interesującej go kategorii, użytkownik ma do dyspozycji dwa tryby pracy: "Nauka", w którym uzyskuje dostęp do wszystkich pytań wraz z zaznaczonymi prawidłowymi odpowiedziami, oraz "Egzamin", symulujący prawdziwy egzamin, w czasie którego należy odpowiedzieć na szereg pytań, wybranych losowo spośród wszystkich dostępnych.

  Poniżej kilka przykładowych zrzutów ekranu.

  Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY Bezpłatna aplikacja do nauki do egzaminu na prawo jazdy - ROBIĘ PRAWO JAZDY

  Ze względu obszerność bazy pytań, odpowiedzi i multimediów, które zostały dołączone do programu, instalator aplikacji "waży" ponad 8 GB, dlatego nie jestem w stanie umieścić go tutaj. Program można natomiast pobrać bezpośrednio z mojej strony: www.robieprawojazdy.pl

  Gdyby ktoś potrzebował, można korzystać. Pozdrawiam