Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odbiór FTA na cyfrowym polsacie -pomoc potrzebna

31 Oct 2005 10:04 6810 5
  • Level 2  
    kupiłem oficjalny zestaw polsatu cyfrowego (odbiornik ECHOSTAR DSB606) Odbiram tylko 91 kanałów . Nie mogę odblokować odbiornika żeby oglądać wszystkie dostępne FTA (ASTRA + HOT BIRD) Według instrukcji można to zrobić , ale to co w instrukcji do tego co się wyświetla na ekranie nie da się opisać
    Proszę o pomoc.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    niestety z cengo co wiem na tym ECHOSTAR DSB606 nie da się zbyt wiele oglondać nie ma do tego softu i cieżko jest z listą kanałów jednym słowem jest to tuner nie edukacyjny
  • Helpful post
    Level 16  
    Witam
    Cezaroc -kolega Ci tu kity wciska ewentualnie polast wprowadza ludzi w blad w co nie wierze . Wejdz tu
    http://www.satserwis.pl/pokaz.php?nazwa=oferta/31/3134.dat , na dole masz instrukcje o ile jej nie masz w sekcji 4 masz opis opcji dodawania transponderow i kanalow .Jesli nie chcesz sie bawic to sciag baze od nowa i powinno dodac nowe kanaly , nie znam tego tuneraka opieram sie tylko na tym co napisano w instrukcji obslugi .

Powodzenia Krzysztof
  • Level 10  
    witam, mam ten tunerek połączony z zezem i jeśli chodzi o FTA to z obu satelit jest ich dość dużo, ok. 300. Normalnie je wykrywa jak szuka kanałów.
  • Level 16  
    Witam
    Kolega potwierdzil moja opinie , z tego co przypuszczam to masz zle ustawione parametry konwertera .Podaj jak masz ustawione parametry konwertera to moze cos poradzimy .

Pozdrawiam Krzszytof
  • Level 2  
    dziękuje wszystko w porządku