Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Porsche Cayenne - komunikat uszkodzony układ kierowniczy

slawomirochab83 26 Oct 2021 22:32 465 6
    slawomirochab83
    Level 2  
    Mam problem dotyczący komunikatu USZKODZONY UKLAD KIEROWNICZY, który wyświetlił się po ponownym podłączeniu akumulatora. Spowodowało to brak możliwości uruchomienia silnika. Mimo odpięcia klem komunikat dalej się pojawia. Proszę o pomoc
    slawomirochab83
    Level 2  
    Zrobiłem tak jak poinformowałeś. Wezwałem speca od tych spraw i pomimo podłączenia się nie ma możliwości aby odczytać błędy. Powodem jest brak zapłonu. Po przekręceniu kluczyka auto nie reaguje. Tylko ten komunikat się pojawia. Elektryk sprawdził bezpieczniki i przekazniki. Niestety rozłożył ręce zasiegnelismy również informacji w serwisie porsche który wykluczył wadę kluczyka
    piotrek303
    Level 18  
    Czy po przekręceniu kluczyka słychać jak rygiel blokady kierownicy się odblokowuje? Jeśli elektryczny rygiel kierownicy jest uszkodzony i nie odrygluje kierownicy też będzie taki efekt jak u Ciebie.
    slawomirochab83
    Level 2  
    Nie kierownica jest odblokowana. Zrobił to elektryk którego ściągnąłem. Mówił że nie blokuje się wogole I tak było.
    piotrek303
    Level 18  
    Jeżeli blokada kierownicy nie reaguje to pewnie z nią jest problem.
    Juri123ew
    Level 1  
    Mamy ten sam problem z autem świeci się czerwona kierownica na wyświetlaczu i nie idzie odpalić może Pan powiedzieć czy udało się to naprawić i w jaki sposób? Dziękuję