Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby

gregores-1 07 Nov 2021 11:11 297 5
    gregores-1
    Level 8  
    Witam. Tak jak w tytule w samochodzie Opel Insignia 1,6 turbo 2010r nie działa ogrzewanie tylnej szyby. Sprawdziłem bezpiecznik i przekaźnik tylnej szyby i to tyle. Bezpiecznik i przekaźnik w porządku a na tylnej szybie dalej nie ma napięcia. Proszę o pomoc.
    gregores-1
    Level 8  
    Napięcie jest za przekaźnikiem i za bezpiecznikiem a na szybie nie

Dodano po 11 [minuty]:

Przyczyną nie są także tłumiki ( filtry przeciwzakłóceniowe ) anteny bo napięcia nie ma też przed nimi.
    gregores-1
    Level 8  
    Znalazłem przyczynę.
    Wewnątrz klapy bagażnika znajduje się jeszcze jeden filtr przeciwzakłóceniowy i to konektory dochodzące do tego filtra były wypalone.
    Dalsza część instalacji aż do skrzynki bezpiecznikowej już sprawna.
    Dziękuję za pomoc.

Dodano po 11 [minuty]:

Zdjęcia: Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby
    gregores-1
    Level 8  
    Znalazłem przyczynę.
    Wewnątrz klapy bagażnika znajduje się jeszcze jeden filtr przeciwzakłóceniowy i to konektory dochodzące do tego filtra były wypalone.
    Dalsza część instalacji aż do skrzynki bezpiecznikowej już sprawna.
    Dziękuję za pomoc.

Dodano po 11 [minuty]:

Zdjęcia: Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby Opel Insignia A , 1,6 Turbo, nie działa ogrzewanie tylnej szyby

Dodano po 50 [sekundy]:

Jak wyżej.