Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Demontaz alarmu NA KARTĘ VITO 2,3

Jamal20 31 Paź 2005 20:26 1020 10
  • #1 31 Paź 2005 20:26
    Jamal20
    Poziom 17  

Otóż w moim autku jest zamontowany alarm który nie działą z przyczyn mi nie znanych wiec po co mi taki alarm który jest bezuzyteczny. Postanowilem go wysiudac z sqamochodu ale kompletnie nie wime jak sie za to zabrac. Z tego co wiem i co widac to pod maska jest cas takiego jak syrena a w srodku auta jest tylko dioda czerowna która oczywiści enie mruga. Podejrzewam ze inne podzespoły sa gdzies poukrywane ale nie mam pojęci aile ich ma byc i od czego zacząc. Moze wazna sprawą jest to ze auto posiada centralny zamek który odziwo działa. Prosze o pomoc jakiegos fahmana i doradzenie co mam zrobic.

0 10
  • #2 31 Paź 2005 20:42
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 31 Paź 2005 20:46
    łinta
    Poziom 12  

na poczatek musisz odnalezc centralke autoalarmu.najszybciej ja znajdziesz jak pójdziesz po przewodzie od diody lub syrenki.jak jóż znajdziesz centralke to idz kolejno po przewodach wychodzących z niej i odcinaj je w miejscu gdzie są podpięte pod orginalną inst.samochodu.pamiętaj o zaizolowaniu tych miejsc tasmą.byc moze twój autoalarm ma tez funkcje imobilisera.musisz wtedy połączyc orginalnie to co było przeciete<dwa grube przewody włączone w szereg z jakims przewodem w autku>zycze powodzenia:D

0
  • #4 31 Paź 2005 20:59
    Doktorr
    Poziom 34  

W CC najczęściej zakłada się centralkę po uprzednim wyciągnięciu licznika bo tam jest dostatecznie dużo miajca , żeby ją upchać i od dołu jej nie widać. Reszta tak jak opisali koledzy powyżej.

0
  • #5 31 Paź 2005 21:20
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 31 Paź 2005 21:29
    Jamal20
    Poziom 17  

Słuchajcie jestescie debesciaki z tym ze nikt nie powiedzial o tym jak mam rozpoznac orginalna instalacje elektryczna. eheheh i co teraz?

0
  • #7 01 Lis 2005 07:28
    Doktorr
    Poziom 34  

Prubujesz kolego zrobić coś co cię przerasta, nie obraź się ale rozpocznij swoją przygodę z elektryką samochodową na czymś prostszym. Podjeź do elektryka zrobi ci to za marny grosz.
    Odpowiedź na twoje pytanie już padła.
    Po nitce do kłębka.

0
  • #8 01 Lis 2005 10:00
    Jacek79
    spec od auto-elektro

dobrze niech robi.
    dzieki temu ja albo ktos z nas bedzie mial prace i nie skasuje 30 za demontarz alarmu tylko 120 za diagnostyke i uruchomienie samochodu.
    jak ja to lubie wtedy zarabia sie 4x tyle :) :) :)

0
  • #9 02 Lis 2005 11:18
    Jamal20
    Poziom 17  

Widze hjakiego cwaniaka w tej rozmowie. hehe Jacek a moze mi go wymontujesz co? Chetnie ci dam auto z alermem do demontazu za te 30 pln. Pozdrawiam
    p.s. jakbys mnie szukła to Jestem z Rabki.

0
  • #10 03 Lis 2005 22:15
    Jacek79
    spec od auto-elektro

w takim razie zapraszam nad morze. demontarz masz gratis :)

0
  • #11 04 Lis 2005 17:38
    Jamal20
    Poziom 17  

No ale to ja zapraszam. U mnie dostaniesz obiadek jak u mamy. hehehe I oczywiście demontaz gratis :D:D:D:D:D

0