Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wideorejestrator nie widzi kamery cofania

KonradS1999 10 Nov 2021 17:05 480 3
    KonradS1999
    Level 3  
    Witam grupę
    Mam problem z Wideorejestratorem Navitel MR150NV, otóż zakupiłem kamerę cofania na wtyk AV(minijack- kabel 5pin). Moja kamera takie wejście posiada,
    po wpięciu kamerki cofania do portu nie ma żadnej reakcji. W zestawie jest dodatkowy jeden kabel który trzeba podpiąć do 12v od wstecznego i wtedy zaświecają się led. I tak też się dzieje lecz obrazu nadal nie ma. Dodam że gdy podepnę moją kamerę do komputera oraz po chwili podepnę kamerkę cofania to komputer wykrywa niezidentyfikowane urządzenie. mam też kamerkę która jest na chinch, lecz po zastosowaniu przejściówki również nie działa ( ta działa na zasadzie osobnego zasilania 12v oraz zasilania sygnałowego od wstecznego)
    prosiak_wej
    Level 38  
    Navitel pewnie wymaga kamery z transmisją USB a nie przyjmuje sygnału Composite.
    KonradS1999
    Level 3  
    prosiak_wej wrote:
    Navitel pewnie wymaga kamery z transmisją USB a nie przyjmuje sygnału Composite.

Nawigacja ma tylko mini usb które służy do zasilania, posiada tylko wejscie AV-IN
    prosiak_wej
    Level 38  
    Wiele kamer cofania, pomimo zastosowania fizycznego złącza 4-polowego Jack lub innego działa na komunikacji USB. Wcale to nie musi być wtyczka USB.