Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

POCO X3 PRO - tel. do 1000zł - opinie

Mirao 12 Nov 2021 08:32 540 6
    Mirao
    Level 6  
    Cześć.
    Proszę o opinię. Przejrzałem testy na yotube, poczytałem te pisane i już byłem zdecydowany, ale jednak ktoś zasiał nie pewność.
    Szukam telefonu do ok. 1000 zl używanego do :
    Komunikatory
    Media społecznościowe
    Netflix
    Youtube
    czasami gra
    Sporo zdjęć ale takich z wakacji i do pracy
    Sporo maili rozmów i SMS i innych wiadomości.
    Mój wybór padł na Poco x3 pro 6/128, ale jak wspomniałem na setki testów znalazł się ktoś kto stwierdził że to słaby telefon.
    Poproszę o wasza opinie.
    leonov
    Level 42  
    Mirao wrote:
    znalazł się ktoś kto stwierdził że to słaby telefon
    I posłuchałeś tego "jednego", a zdanie tych dziesiątek innych, którzy mieli pozytywne opinie już się nie liczy ? W ten sposób, to nigdy byś nic nie kupił :-) ZAWSZE znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasowało ;-)
    Mirao
    Level 6  
    No ktoś sugerował, że jakkolwiek szybki by nie był to gubi animacje, klatkuje gdzieniegdzie w interfejsie, powiadomienia nie dochodzą albo z opóźnieniem, kwadratowe dymki messenger, drenowanie baterii, nie do końca przetłumaczony soft.

Rozważam jeszcze Realme 8 6/128 (nie PRO)
    Mirao
    Level 6  
    leonov wrote:
    To zależy od wielu rzeczy, np. wersji ROM itd. Polecam poczytać na https://miuipolska.pl/forum/forum/690-poco-x3-nfc-x3-pro/

Oj wstyd się przyznać, ale nie mam pojęcie o czym piszesz i jak bardzo to wszystko wpływa na działanie telefonu.
    Miałem zwykle Huawei - p9 lite, p10, lite, p20 lite i p30 lite, mate 20 lite, P Smart i P Smart Z - i dla mnie wystarczało :), więc zakładam, że ten też powinien dać radę.
    Zeusek_dom
    Level 13  
    Mam od 3 miesięcy X3 PRO 6/128, telefon bardzo dobry. Były problemy z początku z klatkowaniem animacji ale po jakieś aktualizacji to naprawili. Telefon kupiony w Komputroniku.
    Wydajność rewelacja, bateria świetna. Mam pakiet w Netflix, bardzo dobrze to działa. Używam też YT i brak zastrzeżeń. Zdjęć nie robię to się nie wypowiadam. Codziennie FB i działa dobrze. Maile i SMS naturalnie używam, brak zastrzeżeń.
    Ps. Zawsze się znajdzie ktoś komu coś tam nie działa, szczególnie gdy kupuje np. z Chin lub nieumiejętnie zmieni ROM. Wychodzę z założenia że zmiana ROMu jest dla fasjonatów grzebania, zwykły użytkownik niech lepiej nie robi tego bo jemu to niepotrzebne a może zaszkodzić.