Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SHARP 70GF-66SC

01 Nov 2005 15:10 1973 2
  • Level 1  
    Potrzebuje pomocy w rozwiązaniu problemu z telewizorem. Dwa lata temu kupiłem telewizor SHARP 70GF-66SC. W czasie trwania gwarancji zaczął się psuć, miał naprawiany układ odchylania-naprawa centralna, wymieniony układ Q601. Po okresie gwarancji dalej zaczął okazywać wady. Po włączeniu telewizora obraz był przez okres około minuty zniekształcony.
    Byłem z tym problemem w serwisie gdzie był naprawiany. W serwisie mnie po prostu zbyli, obchodzi ich tylko okres gwarancji. Pisałem również do przedstawiciela SHARP na Polskę, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Po pewnym czasie telewizor zaczął dalej okazywać swoje wady. Po włączeniu telewizora był dźwięk, a nie było obrazu, aby uzyskać obraz należało wyłączyć telewizor i odnowa włączyć. Obecnie telewizor wcale nie można włącza, chociaż pali się dioda zasilania. Co można być przyczyną usterki i ile może kosztować taka naprawa?:cry:

Z Poważaniem Mateusz D.
  • Level 28  
    Witam.Co do kosztów to raczej nikt ci ich nie poda z uwagi na to,że Sharp to "złośliwy" TV i przyczyn jego nie włanczania może być wiele.W każdym razie znajdz serwisanta sprzętu TV z doświadczeniem i napewno on ci go uruchomi.Sam w nim NIE grzeb po to pociągnie za sobą koszty naprawy.pozdr.