Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Największe okazje Black Friday na elektronikę

magic9 24 Nov 2021 11:37 5013 49
Legrand
  • Największe okazje Black Friday na elektronikę
    Wielka i niepowtarzalna promocja… Już niedługo Black Friday, czyli dzień, kiedy największe sklepy wychodzą naprzeciw łowcom zakupowych okazji. Sprzęt RTV i AGD, odzież, obuwie, dodatki — obok topowych produktów w atrakcyjnych cenach nie można przejść obojętnie. To idealna okazja do tego, by zakupić prezent dla swoich bliskich i… dla siebie. Sprawdź okazyjną ofertę, jaką przygotował dla Ciebie w tym roku sklep Media Expert i ciesz się niezawodną elektroniką oraz zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Black Friday — tu króluje elektronika

Pierwsze miejsce na podium najbardziej pożądanych artykułów podczas akcji Black Friday, od lat należy do elektroniki użytkowej.
    Z resztą nie można się temu dziwić — nowoczesne technologie towarzyszą nam każdego dnia, a ich funkcjonalność sprawiła, że szybko stały się synonimem wygody i ułatwienia życia. Niezawodny sprzęt w domu czy na przykład w miejscu pracy to podstawa, a najlepszą okazją do jego zakupu jest dzień wyjątkowych wyprzedaży. Czarny Piątek przywędrował do nas zza oceanu i z każdym rokiem zyskuje na swojej popularności. Podczas zakupowego szału Amerykanie tłumnie wykupują sprzęt elektroniczny, a my idziemy w ich ślady, z czego doskonale zdają sobie sprawę najpopularniejsze sklepy RTV i AGD. Na szczególną uwagę zasługuje oferta przygotowana przez Media Expert, wśród której nie brakuje najlepszej elektroniki w zdecydowanie niższych cenach. To idealna okazja do tego, by upolować bestsellery — spośród setek atrakcyjnych produktów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Black Friday — smartfony w niższych cenach

Jeśli najlepsze technologie, to nie może zabraknąć smartfona. To już nie tylko zwykłe urządzenie służące do dzwonienia i wysyłania wiadomości, ale jednocześnie centrum mediów społecznościowych, niezawodna nawigacja, odtwarzacz muzyki, kamera… Nowoczesne telefony to szereg funkcji i możliwości zamkniętych w małej obudowie, które teraz możesz dostać w atrakcyjnej cenie. Co powiesz na zaoszczędzone 500 zł? Wybierając smartfon OPPO Reno 6 PRO z promocyjnej oferty Media Expert, właśnie tyle zyskujesz, dostając tym samym urządzenie, które z pewnością docenisz za wydajność, pojemną baterię, aparat o rozdzielczości 50 MP czy przyciągający uwagę wygląd. Na tym jednak okazyjna oferta się nie kończy — w sklepie znajdziesz wiele innych telefonów w wyjątkowych cenach.

Black Friday — tanie smartwatche

Telefony lubią towarzystwo smartwatchy, a Ty z pewnością cenisz sobie produkty, które wyróżnia atrakcyjna cena, dlatego Black Friday to idealna okazja, by zakupić inteligentny zegarek. Te małe urządzenia szybko podbiły rynek urządzeń elektronicznych, a wszystko za sprawą ich niepodważalnej funkcjonalności. Kompatybilność ze smartfonem, wbudowany GPS czy na przykład pomiar aktywności to jedne z wielu korzyści, jakie w sobie kryją. Smartwatch FITBIT Versa 2, który kupisz 150 zł taniej czy może HUAWEI Watch GT 2 Elegant, którego cena została pomniejszona o 250,99 zł? Wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb z bogatej oferty Media Expert.

Black Friday — atrakcyjna oferta laptopów

Do pracy, do szkoły, do rozrywki… — laptop to urządzenie, które zdecydowanie należy do kategorii elektronicznego must have. 600, 800, a nawet 1000 zł taniej? Tak! Media Expert poprzez swoją ofertę Black Friday pokazuje, że wszystko jest możliwe. Wśród produktów w atrakcyjnych cenach znajdziesz między innymi laptop LENOVO Legion 5, laptop HP Pavilion Gaming 15 czy na przykład laptop ACER Nitro 5.

Black Friday w Media Expert — bogactwo okazji

Black Friday to zdecydowanie największe okazje promocyjne w całym roku.
    Elektronika użytkowa w niższych cenach z pewnością zadowoli każdego miłośnika zakupów. Sprawdź ofertę Media Expert i wybierz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom.

[Artykuł sponsorowany]
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    About Author
    magic9
    Editor
    Has specialization in: redaktor treści elektroda
    magic9 wrote 664 posts with rating 308, helped 10 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
  • Legrand
    Jarzabek666
    Level 35  
    Przeciesz to fake sztucznie podniesione ceny przed obniżka.. Nawet w Chinach to co było już kto obserwował to już wie że kupił drozej z kuponami niż teraz jest...
    oshii
    Level 23  
    @jarzabek666 Zależy. W ME kupiłem sobie w tym tygodniu kartę SDXC 64 GB U3 za niecałe dwie dyszki. Zgoda, przecena z 49 zł na 19 zł była sztuczna, ale realnie ten konkretny model karty chodził po 35 zł wzwyż, więc jakby nie patrzeć procentowo i tak wyszło sporo taniej niż w normalnej cenie.
  • Legrand
    Jarzabek666
    Level 35  
    4 miesiące temu kupowałem na alii zagniatarkę do wsuwek elektrycznych, kosztowała 60 zł. Teraz 11 listopada miałem komuś polecić, bo dobra, ale patrzę cena 160 zł z przeceną na 90 zł... Inflacja?? Nie sądzę, bo druga rzecz podobnie a teraz widzę że tanieją...
    oshii
    Level 23  
    Artykuł sponsorowany konkretnego sklepu, ty piszesz o ali(express?), nie wiadomo nawet czy od jednego sprzedającego…
    Tak, sporo (jeśli nie większość) black okazji jest w najlepszym razie naciągana, ale to nie oznacza że pewnych rzeczy taniej nie kupisz, vide przykład z kartą który podałem.
    krzysiek_krm
    Level 40  
    Ervu wrote:
    Wolę allegro, albo komis

Chcącemu nie dzieje się krzywda.
    michał_bak
    Level 18  
    Polskie Black Friday są jak polskie last minute, które można wykupić pół roku przed wyjazdem, mają zapożyczoną nazwę i nic wspólnego z pierwowzorem..
    szeryf3
    Level 23  
    Od kilku dni śledzę cenę ekspresu do kawy DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.85.B.
    Widziałem ceny zwyżkowe, a później pseudo promocyjne, ale natrafiłem w pewnym momencie na prawdziwą obniżkę i zamówiłem go.
    Mam nadzieję, że podjąłem słuszną decyzję bo może być tak, że w czasie czarnego piątku będzie droższy niż w pozostałe dni.
    Parę dni temu jeden z analityków powiedział, że zanim coś kupisz na Black Friday to śledź wcześniej ceny i nie podejmuj pochopnej decyzji.
    stomat
    Level 36  
    Żeby się tylko nie okazało że akurat te ekspresy właśnie się skończyły, co za pech :)
    krakarak
    Level 40  
    W sklepie co to włączają i nigdy nie mogą włączyć niskich cen (włącznik się tak mocno zaciął, że nie puszcza) staram się nic nie kupować.
    Wchodzę jedynie z musu, gdy nie mam jak dojechać do innych sklepów. Znajomy, który tam pracuje najpierw pisze wziętą z sufitu cenę, przekreśla ją a niżej pisze taką jaka była już wcześniej - ot i cała tajemnica ich "promocji"...
    mechanic8
    Level 8  
    A spotkaliście sie kiedys rzeczywiście z jakąś promocją na ciekawe rzeczy na black week? Śledziliście jakiś dany produkt? Czy rzeczywiście wszędzie sciema? Bo zastanawiam się czy czekac ;p
    krakarak
    Level 40  
    mechanic8 wrote:
    Bo zastanawiam się czy czekac ;p

A gdzieś się wybierasz?...
    miszcz310
    Level 20  
    Co prawda w większości sklepów to takie średnie te promocje, ale np. na Udemy jeszcze dzisiaj można kupić większość kursów za 32-37zł. Jak ktośby chciał sie nauczyć pythona/C/C++ to moim zdaniem takie ceny są spoko w porównaniu do jakości niektórych kursów.
    oun
    Level 21  
    mechanic8 wrote:
    A spotkaliście sie kiedys rzeczywiście z jakąś promocją na ciekawe rzeczy na black week?

Raz jeden, w zeszłym roku widziałem taką okazję Link. Rzeczywista obniżka ceny.
    Samuraj
    Level 35  
    Od 2 miesiecy chodzilem za ruterem. Zakup nie był gardlowy wiec co jakis czas sprawdzalem ceny. Zakupu dokonalem na poczatku miesiaca za 249zl. Dzis wchodze w znane markety i 309 skreslone na 259zl. Mamy tyle urzędow, ludzi za biurkami a tak nabijaja ludzi w butelke. Widzę tez zmowe cenową wyszukiwarek cen. W ceneo dziwnym zbiegiem okolicznosci wylaczyli historie cen.
    VIGOR_PICTURES
    Level 20  
    Największe okazje na elektronikę to będą ale w styczniu. Żadne black friday, yellow weekend czy green month. Zaczyna się od Black friday, które potem przechodzi płynnie w szał zakupów świątecznych i... dopiero w styczniu markety wyprzedają niesprzedany towar a ludzie na allegro / OLX pozbywają się niechcianych prezentów.

Z ciekawości wszedłem po raz pierwszy od długiego czasu w artykuł sponsorowany żeby zobaczyć czy coś się zmieniło. Niestety nie zmieniło się nic. Dalej marketingowe brednie, pisane przez wytrenowane szympansy. Wysilili by się i przygotowali artykuł pod forum techniczne a nie teksty w stylu "będzie królować 50MP w aparacie. WOW!". Wiem, że nie można wymagać od właścicieli elektrody aby negocjowali treść zamieszczanych artykułów, ale po prostu mnie boli takie wciskanie badziewia bez polotu gdzie się da.
    Jarzabek666
    Level 35  
    Nie po nowym roku jest akcja "włączamy niskie ceny" albo "czyścimy magazyny duże obniżki"
    pawelr98
    Level 39  
    RX6600 patrzone wczoraj, ceny z dolnej półki 2850-3000.

Dziś "black friday", cena od 2950-3000 do 3100zł z przekreślonymi cenami 3100-3200zł.

Nie ma co.
    Jeszcze rozumiem żeby ceny aktualizować w przeciągu miesiąca, ale no z dnia na dzień ?
    Handlowcy robią się coraz bardziej bezczelni.
    icosie
    Level 34  
    @pawelr98 Faktycznie xD

@samuraj od kilku miesięcy na ceneo, aby zobaczyć historię cen trzeba się zalogować, na skąpcu działa bez logowania
    szeryf3
    Level 23  
    No i co dzisiaj Black Friday, a mój ekspres DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.85.B nie staniał tak, abym sobie pluł w brodę bo go kupiłem parę dni temu po cenie jaka jest dzisiaj.
    Może dzisiaj wieczorem jak co roku pokażą prawdziwy Black Friday czyli wiadomości z USA.
    oshii
    Level 23  
    Generalnie zdajecie sobie sprawę, że przykładów w obie strony można przytaczać setki?
    Telefon który trzymał od sierpnia cenę 1500 zł, potem staniał koło października do 1300-1400, teraz w x-kom na black friday jest za 999 zł.
    Nawet zakładając, że wszystkie sklepy zgodnie trzymały ceny ~1400 choć mogły go już od jakiegoś czasu sprzedawać po ~1200 zł (zakładam, że taka będzie jego cena od teraz), 1000 zł to nadal wyraźnie poniżej ceny rynkowej. I przyznam, że się trochę wkurzam bo ze dwa tygodnie temu kupiłem ten model za ~1300 nie spodziewając się, że może trafić na promocje, a nawety jeśli to o 100-150 zł a nie o 200-300 zł.

Dodatkowo biorąc pod uwagę zeszmaconą wartość złotówki, może się okazać że ceny m.in elektroniki za miesiąc wcale nie muszą być niższe niż dziś :/
    ^ToM^
    Level 39  
    szeryf3 wrote:
    No i co dzisiaj Black Friday, a mój ekspres DELONGHI Dinamica Plus ECAM 370.85.B nie staniał tak, abym sobie pluł w brodę bo go kupiłem parę dni temu po cenie jaka jest dzisiaj.
    Może dzisiaj wieczorem jak co roku pokażą prawdziwy Black Friday czyli wiadomości z USA.

Różnica jest tylko taka, że dziś dołożą etykietkę BF -60% taniej a to, że cena jest wyższa niż miesiąc temu to co to kogo obchodzi. :lol: :lol:
    szeryf3
    Level 23  
    Jednak na yutube jest sporo filmów co warto kupić.
    A i ja sam zauważyłem też promocję np: słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeBuds 4i ANC.
    Mam je i jestem bardzo zadowolony.
    karolark
    Level 42  
    BF w naszych sklepach to delikatnie "oszustwo"
    Mieszkając u Niemca ciagle byly wyprzedaze bez szumnych reklam
    Stanley_P
    Level 27  
    Mniej więcej tak to u nas działa ;-) :
    źródło: JoeMonster

P.S. Niemniej dobre okazje rzeczywiście się zdarzają, np. wspomniane tu Huaweje Freebuds 4i. Akurat kupiłem w BF, w MM za niecałe dwie stówy (przedtem najtaniej w promkach widziałem po circa 250).

P.S#2 Do tropienia/śledzenia rozmaitych okazji - nie tylko w BF i nie tylko elektroniki - polecam (jako jedną z opcji) Peppera. Można ustawiać alerty na zdefiniowane słowa kluczowe, jest apka na urządzenia mobilne.
    Zdzisław1980
    Level 23  
    Na Morele był w fajnej cenie na BW : Dysk SSD Crucial P2 500 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (CT500P2SSD8) faktycznie super okazja za 120PLN - tylko jak się zalogowałem (poczekalni 3x po 5 minut) to już były ... wykupione.
    karolark
    Level 42  
    Jako sceptyk mam wątpliwości czy były😀
    Spotkalem sie z taka wirtualna wyprzedaza
    seba694637
    Level 16  
    Od tego jest Pepper. Okazje szybko się pojawiają i szybko znikają. Kupiłem dysk mx500 za 360zł 1tb po czym aukcja na oficjalnym profilu allegro znikła. Teraż są po 460. Ale przed świętami był po 420 :-D