Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak przyspieszyś otwieranie stron internetowych

01 Lis 2005 19:08 6984 7
  • Poziom 12  
    witam. mam neostrade 512 i modem ADSL THOMSON speedtauch 330 ale nieużywam standartowego oprogramowania od neostrady tylko cFosSpeed v2.02 ale strony internetowe otwierają się wołowato anty-wira mam AVAST nawet po postawieniu systemu nie otwierają się tak jakbum chciał może trzeba coś ustawić. Przeglondarke mam systemową . XP profesional SP2
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Na początek musiałbyś określić dokładniej co oznacza "wołowato".

Przyśpieszyć otwieranie stron może serwer proxy.

Sprawdź też inną przeglądarkę - np. Operę lub Firefox'a
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Co do otwierania stron wina nie lezy tylko po jednej stronie, serwer na ktorym jest stronka tez moze sie wlec najlepiej wiec sprawdzac na standardowych stronach np www.onet.pl powinna sie zaladowac w momencie przynajmniej u mnie tak chodzi a mam neostrade 256 modem teraz sagem kiedys thomson roznicy nie ma przegladarke jaka uzywam firefox ale na zwyklym IE tez nie mam problemow. Ale sprobuj tak jak napisal mbo zmienic przegladarke. A jesli to wolowato oznacza okolo 3 sekundy to jest normalnie. Ewentualnie mozesz jeszcze sprobowac zmienic standardowy DNS tpsa na inne. I mam nadzieje ze jak przeprowadzasz testy to niczym nie obciazasz lacza i sprawdz sobie szybkosc lacza np. www.dsl.cz
  • Poziom 12  
    wołowato to znaczy bardzo wolno mam ustawioną stronke startową Neostrady i potem iak otwieram 3,4,5, stronke to się dopiero zaczyna czas.oczekiwania od 10 do 30sek lub nawet więcej i gdy cofam stony to już wogule tragedja szybciej jest wyłączyć przeglądarke i zacząć od nowa. A co do stronki www.dsl.cz to jest po czesku za nic niewiem co tam napisali i co mam tam zrobić może jakaś pomoc. A Opere mam ale używam systemowej gduż moje programy tego wymagają
  • Poziom 12  
    dzięki na tym obrotomieżu wyszło mi 428Kbps ale strony się wolno otwierają jest tak jak bym miał włączony program P2P
  • Poziom 13  
    A probowales na standardowym programie od tp jak chodzi ?? Ja lacze sie za pomoca windowsa (start->polacz z->nowe polaczenie) ustawiam tak jak dla zwyklego modemu tylko zamiast numeru wpisuje gwiazdke "*" a uzytkownik i haslo takie jakie ci przydzielili.
  • Poziom 12  
    sprubóje jak mówisz. Na standardowym programie jest kiepsko poza tym zajmuje sporo pamięci ramu. Używam cFosSpeed v2.02 i przyspiesza mi o około 20-25% ale te strony mnie denerwują a jak wchodze tu na forum to krew mnie zalewa niewiem co może być skanowałem system MKS on-line mam Ad-aaware 6.0 i antywirusa Avast myślałem że może mam jakiegoś trojana no ale mam czysto