Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poco F2 Pro 256GB - jak skutecznie zmienić dzwonek?

lufa9999 24 Nov 2021 22:44 114 0
    lufa9999
    Level 17  
    Witam.

Mam telefon Xiaomi Poco F2 Pro, MIUI 12.5.2. i Android 11. Niedawno przywracałem ustawienia fabryczne. Od lat, zawsze mam ten sam, konkretny dzwonek w pliku mp3. I ustawiam go jako dzwonek. Jak wchodzę w "dźwięk i wibracje" to jako dzwonek jest niby ustawiony ten mój, ale jak ktoś dzwoni to jakieś cymbałki mi grają. Wrzucałem ten dzwonek do katalogu MIUI, do katalogu .ringtone (bo tak w necie wyczytałem), ale bez rezultatów. Za to jak zmienię na inny systemowy dzwonek to zmienia go prawidłowo. Nie mogę korzystać z własnych dzwonków. Podobnie jest w przypadku alarmu. Jest ustawiony mój dzwonek a jakaś inna, systemowa melodia gra.

Dodam jeszcze że przed ustawieniami fabrycznymi nie było takich problemów z dzwonkiem. Jaki ustawiłem to taki grał...

Dodano po 1 [godziny] 41 [minuty]:

Zorientowałem się, metodą prób i błędów że telefon akceptuje tylko trzy dzwonki (wrzucam screenshot). Czyli, jakbym do tego samego folderu wrócił mój dzwonek to by podziałało. Tylko gdzie jest ten katalog? Mam zrobionego roota, jakby co.... Poco F2 Pro 256GB - jak skutecznie zmienić dzwonek?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się